Letná sezóna je v plnom prúde a v týchto horúčavách nejedna z nás zamieri rovno k vode. Kúpaliská, vodné nádrže, či pláže. Všade máš možnosť stretnúť širokú vzorku ľudí, ktorých inde nestretneš. Nechcem zovšeobecňovať, no na každom kúpalisku alebo niekde pri vode sa nachádzajú rovnaké typy chlapcov. Toto je 7 najčastejších.

Playboy

Poznávacím znamením sú červené, či ružové plavky a vyšportované telo. Najčastejšou aktivitou je prechádzka okolo bazéna, obdivovanie (samého seba) prípadne fotenie sa. Samozrejme nechýbajú príspevky a storky na sociálnych sieťach.

Potápač

Strašne rád sa máča vo vode. A ešte radšej je, ak má so sebou ženskú spoločnosť, ktorú s radosťou polieva vodou a potápa, aj keď si to daná dáma neželá. Tieto typy poznáme všetky, a úprimne ich veľmi nemusíme.

Prívesok

Nechcem byť krutá, ale niektoré ženy si so sebou zámerne nosia na kúpalisko chlapov (frajerov, kamarátov) o ktorých vedia, že ich budú fotiť. No nejde o hocijaké fotky. Musia ich zachytiť v tom najlepšom momente a urobiť všetko preto, aby následná fotografia zožala na sociálnych sieťach úspech v podobe množstva likov a nových followerov.

Okukovač

A.K.A. mierne povedané úchyl. Na kúpalisko prichádza s jasným zámerom. Poobzerať si takmer nahé telá žien. Niektorí majú v sebe trocha hanby a aspoň si nasadia okuliare, iní budú na teba drzo civieť. Nemá problém ponúknuť sa s tým, že ťa natrie.

Športovec

Na kúpalisko si pravdepodobne došiel zahrať beach volleyball. Preto chodí všade navôkol a zháňa ľudí, ktorí by sa k nemu pridali. Ak nie je voľná sieť, nevadí mu zakopať si do lopty, alebo si nájde inú aktivitu, pri ktorej sa môže ukázať.

Opaľovač

Väčšinou sedí niekde v blízkosti vody a poctivo sa strieka olejčekom s UV faktorom maximálne 6. Farba jeho pokožky je už tak tmavá, že v noci ho takmer nevidno. Tento typ muža sa chodí na kúpalisko doslova vypekať. Občas však zájde pod sprchu – samozrejme, aby ho lepšie opálilo.

Jedák

V bufete pri vode sa toho nájde mnoho. Hlavne zmrzka, hot-dogy či hranolky. Tieto pochutiny neraz lákajú nielen deti, ale aj dospelých chlapov, ktorí v bufete (a navyše s pivkom v ruke) dokážu stráviť väčšinu svoju pobytu na kúpalisku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.