Máš aj ty nezabudnuteľný vzťah s tvojim priateľom? Myslíš si, že tvoj vzťah prežije všetko a nič vás nerozdelí? Prečítaj si nasledujúce znaky a over si, či máš pravdu. Tu sú znaky, ktoré by mal mať každý silný vzťah.

Rozumiete si v komunikácii 10/10 bodov

Nie je žiadnym tajomstvom, že dobrá a správna komunikácia je kľúčom k pevnému vzťahu. Preto páry, ktoré medzi sebou vedia komunikovať všetkými spôsobmi vydržia dlhšie spolu.

Úplne si dôverujete

Základ pevného vzťahu je aj dôvera. Koniec koncov, nedostatok dôvery vyvoláva pocit neistoty a vznik toxických vzťahov. Preto páry, ktoré si medzi sebou dôverujú zostávajú spolu.

View this post on Instagram

Monday Mood. @angelicablick

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Prekvapujete sa navzájom náhodnými dôkazmi lásky

Od urobenia nejakej domácej práce, ktorá vám nie je zrovna po chuti až po uvarenie skvelej večere. Malé, ale za to úprimné skutky vykonávané z lásky sú znakom, že to spolu dotiahnú partneri ďaleko.

Pravidelne chodíte na rande

Páry, ktoré spolu randia len do začiatku vzťahu nevedia o čo prichádzajú, keď spolu prestanú randiť. Veď ako inak chceš spoznať svojho priateľa, ak nie na rande? Ak nie vtedy, keď budete mať na seba čas a môže ti niečo o sebe povedať? Takže sa oplatí chodiť na rande aj vtedy, keď už vo vzťahu ste.

Bojujete s ťažkými chvíľami a nevzdávate sa

Páry, ktoré majú silné vzťahy držia spolu aj preto, pretože keď ich niečo zlé postretne, bojujú spoločne – ako tím. Je predsa ľahšie bojovať pre niečo, čo stojí za to, s niekým, koho máš rada, ako byť na všetky zlé dni sama.

Ste navzájom na seba hrdí a podporujete sa

Všetci poznáme také páry, v ktorých sa jeden musel vzdať svojich snov, aby ich ten druhý mohol nasledovať. Vo vzťahu, kde obidvaja ľudia idú za tým, čo chcú a čo ich napĺňa je oveľa väčšia šanca toho, že budú spolu dlhšie.

View this post on Instagram

Weekend road trips!! @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Smejete sa a zažívate veľa zábavy

Smiech je liek na všetko. Po čase každý vzťah padne do stereotypu a preto je dobré zažívať stále niečo nové, stále sa smiať, nasledovať kultúru a nezabúdať na to, že k povinnostiam patrí vždy aj kúsok zábavy.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.