Rozchod
Unsplash/Andrik Langfield

Keď nájdeš toho pravého človeka, budeš to cítiť. Všetko do seba zapadne a zrazu ti tvoje rozchody dajú zmysel. Avšak, niekedy sa môže stať, že si vo vzťahu s človekom, ktorého miluješ, no nie ste pre seba vhodní.

Či sa k sebe hodíte, alebo nie, ti prezradia tieto znaky.

Nepodporujete sa navzájom

Podpora a motivácia je dôležitá. O to viac, keď sa jedná o človeka, ktorého miluješ. Ak vidíš, že ťa nepodporuje, môžeš sa cítiš smutne. V tom pravom vzťahu sa dvaja ľudia podporujú vo všetkých veciach, ktoré robia – aj keď im možno nerozumejú a je to pre nich neznáma oblasť.

Máte odlišné ciele a sny

Vo vzťahu je dôležitý aj smer vašej budúcnosti. Ak máte odlišné priority, ak chcete robiť po škole niečo diametrálne odlišné a ak neviete nájsť kompromis, asi to nie je pravý vzťah. Pravá láska všetko prekoná a keď to je potrebné, vie sa obetovať.

Neviete sa pri sebe uvoľniť

…a byť sami sebou. Keď máš stále pocit, že sa pred partnerom musíš pretvarovať a nemôžeš si dovoliť to, čo robíš normálne sama doma, nie je to v poriadku. Keby si bola vo vzťahu s tým pravým mužom, nemusela by si sa meniť. Prijal by ťa takú, aká si.

Vaše rodiny sa nepoznajú/nevychádzajú spolu

Možno si povieš, že toto je zanedbateľný dôvod, no nie vždy to tak musí byť. Rodina ti bude do veľkej miery ovplyvňovať život stále. Či už tvoj osobný, alebo neskôr ten rodinný. Ak spolu vaše rodiny nevychádzajú, v budúcnosti z toho môže byť veľký problém, ktorý sa môže zmeniť na rozchod/rozvod.

Niekedy je to komplikované

Zapamätaj si, že pravá láska nie je nikdy komplikovaná. Je ťažká, treba o ňu bojovať, no nikdy sa nekomplikuje. Buď tu je a všetko vydrží, alebo tu nikdy ani nebola. Ak teda pociťuješ medzi tebou a tvojím partnerom komplikácie, asi to nie je dobré.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating