Unsplash/Jonathan Borba

Dnes nie je ničím výnimočným natrafiť na muža, ktorý má trochu nezdravý vzťah s jeho mamou. Ide jednoducho o mamičkinho maznáčika, ako ho môžeme ľudovo nazvať. Je na nej závislý, počúva iba ju, nechá sa obskakovať a sám nie je schopný urobiť nič. A najhoršie na tom je, že jej to zväčša vyhovuje a vychutnáva si, že sa môže o niekoho starať.

Problém môže nastať vo chvíli, ak by si s takýmto chlapom chcela mať vzťah. Naozaj si pripravená súťažiť o jeho pozornosť s najbližšou osobou jeho života? Aj keď to nebude jednoduché, predsa sa s tým dá niečo urobiť. Základom je, aby bola vaša láska dostatočne silná a aby ste spolu naozaj chceli byť.

Skús sa riadiť týmito 7 odporúčaniami a uvidíš, že sa to bude zlepšovať. 

Nepovedz mu otvorene, že je mamin maznáčik

V žiadnom prípade mu nemôžeš vyhodiť na oči, že je mamičkin maznáčik. Urazil by sa, uzavrel by sa do seba a hádaj, za kým by sa bežal vyžalovať. Myslieť si to o ňom môžeš, prípadne mu to spomenúť v náznakoch, no ak sa chceš vyhnúť hádkam, radšej ho tak neoslovuj a nerob si z neho pre to srandu.

Nedávaj mu ultimátum

Buď ja alebo ona. Ak ho postavíš do takejto situácie, môžeš tipovať, ako to dopadne. Je dosť vysoká šanca, že to nebude v prospech teba. Tvojím zámerom by nemalo byť ich rozdelenie, ale spoločné vychádzanie. Samozrejme, že by s mamou nemal tráviť viac času ako s tebou, no nemôžeš mu to zakazovať úplne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating