Koľkokrát sa ti už stalo, že si sa tvárila, že ťa zaujíma niečo, čo ťa v skutočnosti nezaujímalo, prípadne si sa hrala na niekoho, kým nie si? A to všetko len pre to, aby si sa niekomu zapáčila?

Možno to spočiatku fungovalo, no vo vnútri si určite cítila, že nerobíš správnu vec. Ak sa budeš hrať na niekoho, kým si nie, môže sa ti to vymknúť z rúk až tak, že časom nebudeš vedieť, kedy hovoríš pravdu a kedy len predstieraš. Nehovoriac o tom, že toho druhého len vodíš za nos.

Mala by si prestať predstierať a mala by si byť konečne sama sebou. Ak máš nájsť toho pravého, podarí sa ti to aj takto, nemusíš sa hrať na niekoho iného. Veď si predstav, aká by si bola ty sklamaná a nahnevaná, ak by si zistila, že človek, ktorého si si obľúbila, je v skutočnosti niekým iným. A ty robíš presne to isté.

Ak budeš sama sebou, budeš to mať oveľa jednoduchšie. Budeš autentická, nebudeš nič predstierať, povieš to, čo si naozaj myslíš a urobíš len to, čo chceš naozaj urobiť. Nebudeš musieť neustále premýšľať nad tým, či je to vhodné a či tým niekoho náhodou neurazíš.

Mužom sa páčia ženy, ktoré sú sebavedomé a ktoré nič nepredstierajú. Ak budeš optimistická a budeš okolo seba šíriť pozitívnu energiu, sama uvidíš, že k sebe začneš priťahovať ľudí, ktorí chcú tráviť čas práve s takýmito pohodovými ľuďmi. Viacerých už omrzelo nekonečné ohováranie, sťažovanie a vymýšľanie si.

Keď začneš byť sama sebou, všetko pôjde akosi jednoduchšie. Už nebudeš mať klapky na očiach, budeš sa môcť obzerať všade, kade pôjdeš. Sama sa budeš cítiť oveľa lepšie a vycítia to aj ostatní. Chlapi nemajú radi nepredvídateľné ženy. Pri tebe budú vedieť, na čom sú a budú vedieť, že ich nečaká žiadne nepríjemné prekvapenie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.