Užiť si leto so všetkým, čo ponúka, opáliť si pokožku a možno sa na pláži aj pomilovať s priateľom. To znie ako perfektný plán, ktorý sa môže splniť aj tebe.

Vybrali sme pre teba 7 pláži, na ktorých si v úplnom súkromní môžeš užiť svojho partnera. Nezabúdaj však, že vždy je lepšie vyraziť na takéto dobrodružstvo neskoro v noci, než za bieleho dňa.

Pláž Vela Pržina na ostrove Korčula 

Začíname plážou, ktorá sa nachádza v Chorvátsku. Za takýmto dobrodružstvom naozaj nemusíš cestovať ďaleko, ak si sa toho bála. Ako jednu z mála, túto pláž v Chorvátsku navštevuje skoro ráno a neskoro večer málo ľudí, preto sú tieto časy z dňa ideálne na to, aby ste si to s priateľom poriadne užili.

Pláž Grace Bay

Táto pláž sa nachádza v Karibiku a často ju ľudia nazývajú aj perlou Karibiku. Pokiaľ si chceš s priateľom užiť rozprávkovú dovolenku, ktorú zakončíte horúcim milovaním na pláži, choďte práve sem.

Pláž na ostrove Ihuru

Tento ostrov sa nachádza v destinácii Maldivy. Zaujme ťa naozaj krásnou plážou, ktorá je ideálna na kúpanie a opaľovanie sa, no najmä tým, že na tomto ostrove sú výborné podmienky na potápanie.

Pláž Nissi Beach

Táto pláž sa nachádza v obľúbenom letovisku Ayia Napa. Môžeš si tam do sýtosti užiť všetky aktivity. Nemusíš sa báť, že by vás tu niekto objavil, ak si dáte naozaj pozor a pôjdete na pláž až v noci.

Pláž Lalaria Beach

Kamenistá pláž, ktorá ťa však nemôže odradiť. Nachádza sa v Grécku, ktoré je teraz rizikové, no pokiaľ si budeš dávať pozor, určite ti nič (a ani tvojmu priateľovi) nehrozí.

Pláž na ostrove Koh Phangan (niekedy aj Ko Phangan v Thajsku)

Tento ostrov je známy hlavne tým, že ho navštevuje naozaj veľa ľudí, ktorí si sem cez leto prídu oddýchnuť. Na ostrove sa nachádzajú krásne pláže, ktoré musíš rozhodne navštíviť. Príroda je tam tiež očarujúca, preto rozhodne stojí za návštevu.

Pláž Punta Rata

Ako sme aj začínali, tak aj končíme. Táto pláž sa nachádza v Chorvátsku a je naozaj veľmi krásna. Nájdeš pri nej nádherné stromy a pýšiť sa môže aj čistou vodou ako z filmu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.