Aj napriek tomu, že niekedy ju máš chuť zabaliť do bublinkovej fólie, odoslať prvou triedou do Ázie, alebo ju len tak proste predať na internete, najlepšia kamarátka je tvojou súčasťou a nevieš si predstaviť život bez. No a práve toto je 6 vecí, ktoré si nevieš predstaviť robiť s nikým iným, ako je ona.

 

Posielanie otrasných fotiek

Zatiaľ čo chalanovi, z ktorého si totálne hotová posielaš fotky, na ktorých vyzeráš ako bohyňa, ktorá si práve odskočila z fotenia photoshootu pre exkluzívny magazín, svojej najlepšej kamarátke posielaš fotky, ktoré ak by sa dostali na svetlo sveta, pravdepodobne by zruinovali nie len tvoju budúcnosť, ale aj budúcnosť tvojich detí. Reputácia by bola v troskách a ty by si si tak maximálne zablokovala všetky účty na internete a zatvorila sa doma. Dvojitá brada, vypleštené oči a vtipné grimasy nesmú chýbať a čo by ste to boli za správne kamarátky, keby ste sa nedokázali podeliť o naozaj excelentné autoportréty.

zdroj: unsplash.com

Preberanie konverzácií

No a on mi napísal.. A ja som mu napísala že.. On na to že.. Neuveríš kto mi napísal.. A on potom že.. Verím dievčatá, že ste sa v tomto každá dôverne našli a viac k tomu dodávať netreba, keďže všetky dobre vieme, na čo tým narážam.  Komu inému by ste hovorili o svojich vo všeobecnosti pre svet nepodstatných konverzáciách s tým a tým chalanom, ak nie svojej spriaznenej duši v podobe kamarátky. Samozrejme, ak sa s kamarátkou nemôžeme v najbližšej dobe stretnúť, postačí screen konverzácie, aby naša kamarátka bola za každú cenu informovaná o tom, čo dôležite sa medzi vami a ním deje.

 

Nadmerná konzumácia jedla

No a čo že je po pól noci a vy ste už mali obe spať, pretože zajtra sa budete sťažovať na to, že ste spali len 3 hodiny a kruhy pod očami sú väčšie ako ego vašich spolužiačok. Žijeme aby sme jedli a jeme aby sme žili. Jedlo patrí medzi vašu neodmysliteľnú súčasť a práve s najlepšou kamarátkou sa môžete bez výčitiek napchávať do prasknutia pretože v konečnom dôsledku jej láska je tá jediná ktorú maximálne potrebujete a to že ste si sľúbili že začnete zdravo žiť a stanú sa z vás fitness blogerky počká po najbližšom nájazde na kebab alebo pizzu.

zdroj: theodysseyonline.com

Alkohol

Áno, je to tak. Nie len že sa podporujete v spoločnom priberaní, vy sa podporujete aj v zlepšení svojej nálady a čo dokáže zlepšiť náladu viac ako dobré víno a ešte lepšia kamarátka?  Niekedy dokonca uvažujete nad tým, či vaše životné poslanie na tejto planéte nie je podporovanie jedna druhú k alkoholizmu.

 

Kontaktovanie ex

Jedna fľaša vína,  žiadna fľaša vína. Akonáhle sa so svojou najlepšou kamarátkou opijete, tendencia urobiť ďalšie životné rozhodnutie ktoré zničí váš život narastá. Veď prečo by ste mu nemohli zavolať, keď si vaša opitá kamarátka myslí to isté a príde vám to náramne vtipné? Veď koho by nepotešil hovor od opitej expriateľky a jej šialenej, najlepšej kamarátky niekedy nad ránom v podguráženom stave, kedy zo seba nedokážu dostať súvislú vetu, neprirodzene sa chichocú a nadávajú vám do idiotov. Teraz ste pravdepodobne obe bloknuté na všetkých sociálnych stránkach a vďaka tomu nemôžete zistiť, kto je jeho najnovší objav a spoločne ju ohovoriť!

 

Príspevky na sociálnych sieťach

Akonáhle sa rozhodneš, že tvoj instagram zíva prázdnotou a ty si už viac ako týždeň nepridala nič, čo by zaujalo tvojich známych, ktorý si už pravdepodobne myslia že si mŕtva, okamžite to prehodnocuješ so svojou najlepšou kamarátkou. Pošleš jej všetky tri fotky, ktoré boli po náročnom vyberaní vyčlenené z ďalších päťdesiatich dvoch, ktoré boli takmer identické no zároveň nepoužiteľné (lebo zlé svetlo, uhol, načasovanie a trčal ti vlas). No a spolu dokončíte túto misiu, tým, že finálnu verziu tvojej fotografie uvidia aj ľudia, ktorí ťa sledujú. Samozrejme ako prvá ti ju lajkne a okomentuje práve ona a ty sa tváriš maximálne prekvapene, aby nikto nevedel, že si jej to prikázala.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.