Poznám ju už celkom dlhú dobu. Na prvý pohľad nevinné dievča, ktoré keď bližšie spoznáš, v okamihu ťa k nej bude niečo poriadne ťahať a rozum ti bude našepkávať, že práve jej sa máš držať. Rozumieme si bez dlhých rečí, stačí slovo a presne viem, čo si myslí. Delíme sa spolu o drobné radosti života, vylievame si dušu, keď nás niečo trápi. Avšak s rozdielom, že sa nevídame často. Lepšie povedané,moju najlepšiu priateľku som mala česť vidieť len raz. Čo ma naozaj veľmi mrzí, pretože je to očarujúce dievča. No i tak bolo to najkrajších pár hodín môjho života. V našom stretávaní nám bráni jedine diaľka. Som študentka na strednej škole, a je to o dosť viac náročnejšie ako som si myslela. No nevadí. Nie je nič, čo by sme spolu nezvládli.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com
Celé naše, za chvíľu  trojročné priateľstvo, je dovolím si povedať nezvyčajné. Zoznámili sme sa na sociálnej sieti Facebook. Ani neviem ako, jednoducho sme si začali písať. Neviem ani kedy ani prečo sa to stalo práve vtedy, jednoducho sa to stalo. Neustále som mala potrebu sa s ňou rozprávať, dozvedať sa o nej nové veci a aspoň kúsok nahliadnuť do jej života. Až som sa na ňu nevedomky zostala naviazaná.

Bolo to jeden večer, kedy som nevedela zaspať a tak som premýšľala. Prišla som nato, že bez nej jednoducho neviem existovať. Osud z vás dvoch spravil neobyčajné kamarátky. Nie je deň, kedy by sme si nepísali. Nie je deň, kedy by ma nezaujímalo ako sa má, čo má nové alebo ako si užila dnešný deň. Je to osoba, s ktorou som si pri náhodnom stretnutí vytvorila neobyčajný vzťah, ktorý je spojený silnou sesterskou láskou, aj keď bohužiaľ nie sme naozajstné sestry. Každodenne s ňou prežívam tie najkrajšie chvíle, pretože viem, že nech jej poviem čokoľvek, pomôže mi alebo ma podporí.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com
Je to pre niekoho len bezvýznamné priateľstvo cez internet, no pre mňa je to životná kapitola, za ktorú som naozaj vďačná a dúfam, že bude pokračovať aj napriek diaľke. Čím sme od seba ďalej, tým sme si vzácnejšie a vernejšie. Ešte sa nám nestalo, že by sme sa niekedy pohádali.

Koniec koncov, všetko zlé je na niečo dobré. Som jej vďačná za všetko, čo kedy bola schopná pre mňa urobiť a všetko si to vážim. Milujem ju, nech sme už od seba 1 alebo 100 kilometrov. Netreba to s ľuďmi hneď vzdávať, nech už sú podmienky akékoľvek, nakoniec z toho môže vzniknúť niečo neobyčajné.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.