unsplash.com

Vraví sa – zíde z očí, zíde z mysle. Ja sa však skôr prikláňam k verzii, ktorá zaznela v jednom nemenovanom songu od skupiny Iné Kafe. Pretože nezáleží na tom, aký dlhý čas prejde, stále ťa mám pred svojimi očami. Vkradol si sa do všetkých komôrok v mojom srdci a ja si ťa nedokážem z neho vyrvať von. Do toho srdca, ktoré kedysi tĺklo iba pre teba. Paradoxom je, že stále v tom pokračuje, aj napriek tomu, že sa snažím na teba zabudnúť. Keby si len tušil, čo všetko si spôsobil. Nielenže sa neustále trápim a smútim za tebou, ja som úplne prestala veriť na lásku a okolo srdca si postavila kamenný múr. Nedokážem nikomu inému dôverovať, pretože si mi nechutne ublížil.

O samote myslím na tvoje prekrásne, tmavé oči, do ktorých som sa tak rada pozerala a snažila sa v nich nájsť aspoň kúsoček lásky. Bohužiaľ som ju tam nenašla, no aj napriek tomuto zisteniu ťa milujem čoraz viac. Spomienky ma tak neskutočne zabíjajú. Myslím na to, ako som sa ti mohla skryť v náručí, ako som ťa kedysi bozkávala na pery či hladila po vlasoch. Vedz, že mi to tak veľmi chýba. Túžim opäť vrátiť čas, aj keď viem, že to jednoducho nie je možné.

zdroj: unsplash.com

Čo by som bola dala za to, keby že sme spolu šťastní tak, ako kedysi. Keď sme sa ruka v ruke so širokým úsmevom na tvári prechádzali po meste a všetci nám závideli naše šťastie. Keď sme sa do rána rozprávali pri pohári červeného vína a smiali sa na hlúpych vtipoch, ktorým nikto nerozumel, iba my dvaja. Keď sme sedávali vonku pri ohni a ty si mi dal svoju mikinu, ktorá mi bola taká veľká, až som sa v nej topila. Nechápem, prečo to tak náhle zmizlo. Ako si mohol dopustiť, aby som mala opäť zlomené srdce, aj keď si vedel, že ten rozchod predtým som veľmi ťažko znášala. Ja si vyčítam, že som sa do teba zaľúbila, no na vine nie som sama. Na mojom nešťastí máš veľký podiel aj ty.

Je také ťažké na teba zabudnúť. Miestami mám pocit, že sa topím v ľadovom oceáne, no viem, že ma aj tak neprídeš zachrániť. Neznamenala som pre teba nič. Mal si ma len na to, aby si s niekým mohol tráviť voľné a nudné chvíle. Prečo si mi však dal pocit, že sa môžem do teba zamilovať a slepo ti dôverovať, už netuším. Stále sa sama seba pýtam, prečo ty. Keď na svete je toľko mužov stokrát lepších ako ten, do ktorého som sa bezhlavo zamilovala. Na túto otázku však odpoveď už nepoznám. Predsa o tom je láska. Milujeme bezhranične, bez rozumu a celým svojim srdcom.

zdroj: unsplash.com

Chcem, aby som sa opäť mohla zobúdzať vedľa teba, aby som ťa mohla objímať a bozkávať ťa na ústa. Nepýtaj sa ma, prečo to tak je, pretože to netuším. Jediné, čím som si stopercentne istá je, že ešte veľmi dlho potrvá, kým moja láska k tebe ľahne popolom. Viem, že čas sa nedá vrátiť späť, no ja ti aj tak odkazujem, že túžim po tom, aby si bol opäť po mojom boku. Pretože len s tebou viem, kto som. Len ty ma totiž napĺňaš šťastím. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating