Nevydarený vzťah

Spoznávanie sa, nádej, prvotné zamilovanie, no aj rýchly koniec. Máš pocit, že tvoj ľúbostný život je len jeden nevydarený vzťah za druhým? Dookola randíš, a kamoškám opisuješ to, ako vyzerá tvoj (ďalší) nový objav. Žiaden z nich ti však však nedá dlhodobý pocit lásky, dôvery a istoty. Niektoré romániky skončíš rýchlejšie, iným dávaš čas, no nakoniec si zase sama.

Zamyslela si sa niekedy nad tým, či ti tým nechce život niečo naznačiť? Aj keď sa hovorí, že svoj osud v rukách nemáme, vieme ho ovplyvniť. Možno je čas na to, aby si prestala tlačiť na pílu. Aby si prestala neúnavne hľadať vzťah v každom chlapovi, ktorý sa na teba usmeje. A možno, aby si prišla na to, že byť sama nie je nič hrozné.

Nevydarený vzťah môže byť znamenie

Hlavne, ak je to už niekoľký v poradí. Niektoré ženy jednoducho nechcú (alebo nevedia) byť single. Majú pocit, že ich život bude naplnený len vtedy, ak budú mať po svojom boku partnera. Že iba vtedy budú mať väčšiu hodnotu. Spoliehajú sa na jeho rameno. A tak dávajú naivne jednu šancu za druhou a potom sa čudujú, že majú (opäť) zlomené srdce.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Drahá, ak sa v tom vidíš, vedz, že nie si závislá na tom, aby si musela byť zadaná. Že single život je krásny, plný dobrodružstva, sebalásky a poznania. Ak má do tvojho života prísť láska, tak príde. Nemusíš sa za ňou ponáhľať a hľadať ju na každom kroku. Jeden nevydarený vzťah za druhým je len signálom, aby si sa na to vykašľala. Len ži. S láskou a sama.

Zdá sa totiž, že od týchto vzťahov potrebuješ pauzu. Pauzu len pre seba. Nepotrebuješ sa o seba s niekým deliť, práve naopak, nauč sa, ako rásť a byť si lepšou verziou. Tú si raz niekto skutočne zamiluje. Kým s tým nezačneš ty, nestane sa tak.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating