Instagram/sophieklex, Instagram/cherrielynn

Okrem “couple goals” majú na sociálnych sieťach veľký úspech aj “friends goals”. Urob si so svojou najlepšou kamoškou dokonalé fotky, ktorými si zvečníte vaše priateľstvo a získajte kopu lajkov, no čo je dôležitejšie, užijete si spolu pekné chvíle plné dobrej nálady.

Máme pre teba niekoľko tipov na overené pózy, ktorými určite nič nepokazíte. Ktorá z nich sa vám pozdáva najviac?

Vianočná atmosféra

Sledovanie vianočných filmov, horúca čokoláda alebo punč či varené víno, prechádzky po zasneženom meste. Atmosféra počas sviatkov je tá najkrajšia, takže stačí zachytiť momenty, ktoré si spoločne užívate.

Pri vianočnom stromčeku

Veľa ľudí má stromček už ozdobený, prípadne sa na to iba chystá. Každého zaujíma, aké trendy prevládajú a ako vyzerajú vyzdobené stromčeky iných. Môžete ho ozdobiť spolu a vytvoríte pri tom dokonalú snímku.

Zimné korčuľovanie

Máte rady korčuľovanie? Urobte si aktívny deň, pri ktorom sa môžete aj dobre zabaviť.

Zimná dobrá nálada

Preneste sa do detských čias a užite si prázdniny v dobrej nálade. So smiechom sa všetko zvláda trochu jednoduchšie. Ak u vás máte sneh, ide o dokonalú scenériu, ktorá si už sama o sebe zaslúži tie lajky.

Na spoločnej dovolenke

Ak sa počas zimy vydáte na spoločný výlet do tepla, určite oceníte aj jednu z týchto póz. Predsa len, nie každý má rád sneh a mínusové teploty.

Na záver môžete využiť aj jednu z týchto 4 super póz. Výhodou je, že sa dajú uplatniť nielen v teplom počasí, ale aj teraz cez zimu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife