Najlepšie sitkomy
Instagram/tbbt.usa, Instagram/himymtr.fan

Sitkomy vedia zmeniť nielen našu náladu, ale aj pohľad na život. Majú kopec epizód, ale nie sú pre každého. Niekto nepatrí k ľuďom, ktorí radi pozerajú jeden príbeh niekoľko týždňov či mesiacov. Počas nich sa však postavy vyvíjajú charakterovo, aj dejovo.

Ak patríš medzi ľudí, ktorí milujú seriály, na ktorých sa zabavia, čítaš ten správny článok. Nasledujúcich 6 by si mala vidieť aspoň raz za život, pretože zmenia tvoj pohľad na svet a zamiluješ sa do nich.

Priatelia

Ak si nevidela priateľov, akoby si ani nebola. Ide o jeden z najpopulárnejších seriálov všetkých čias. Zobrazuje život šiestich ľudí žijúcich v New Yorku, ktorí sa navzájom stretávajú a riešia svoje súkromné problémy. Ich osobnosti sa vyvíjajú a životy sa menia.

celebrity ktoré zničili plastiky
zdroj: Instagram/illbederforu

Spoločne dozrievajú, prežívajú veľké životné kroky a prechádzajú rôznymi prekážkami, ktoré im život prináša. Zobrazujú bežný život Američanov a veľmi ľahko sa do neho vžiješ, pretože ide o príbehy, ktoré sú natočené realisticky a prirodzene.

Ako som spoznal vašu mamu

Neuveriteľný príbeh, ako Ted Mosby hľadá svoju pravú, ktorú sa mu podarí nájsť až v 9 sérii tohto sitkomu. Celý tento príbeh rozpráva svojim deťom. Dozvedáme sa tak tiež, ako s najlepšími priateľmi zažil neuveriteľné príhody. Mnohí fanúšikovia diskutujú o tom, že ide o novodobých Priateľov.

Ako som spoznal vašu mamu
zdroj: Instagram/how_i_met_your_mother.ita

Teória veľkého tresku

Ak si Teóriu veľkého tresku nevidela, tak si o nej určite aspoň počula. Tento sitkom o bláznivo-geniálnych vedcoch zobrazuje životy štyroch kolegov a kamarátov, ktorí majú dobrý vzťah aj so susedou, servírkou Penny. Do nej sa zamiluje Leonard. Okrem geniality sú však aj fanúšikmi komiksov, videohier, sci-fi a vedy, čo väčšina z nás ešte doteraz pokladá za zvláštne.

Napriek tomu, že idú proti prúdu a veľa ľudí, ktorí sú „obyčajní“ to nechápe, neriešia. Hľadia si do toho svojho a nepozerajú na to, čo si kto o nich myslí.

Teória veľkého tresku
zdroj: Instagram/tbbt.usa

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife