Tieto vianočné sviatky sú iné, než na aké si bola zvyknutá. No v každej situácii môžeš nájsť niečo dobré. Čas, ktorý tento rok máš, môžeš využiť na pozeranie seriálov.

Tieto seriály sú krátke a rozhodne si ich stihneš pozrieť celé.

Šťastné a veselé a tak podobné

Krátky a vtipný seriál o Vianociach jednej rodiny. Dokopy ti zaberie necelé štyri hodiny. Vianoce sú hlavne o pokoji a o rodine, ktorá trávi sviatky spolu. Dej seriálu ti ukáže, že aj keď rodina nebýva dokonalá, stále je to ten najkrajší darček, ktorý si od života mohla dostať. Najmladšia dcéra si na Vianoce privedie domov svojho priateľa, ktorý bude musieť obstáť v rodinných skúškach.

Dámsky gambit

Tento seriál, ktorý má len jednu sériu, určite stihneš pozrieť za jednu noc/deň. Mladé dievča zo sirotinca v sebe objaví výnimočný šachový talent. S veľkým talentom a nadaním, ktoré má, prichádzajú do jej života aj závislosti a niekedy šialenosť. Ako sa to všetko vyvinie? Neuveríš, že môže byť aj seriál o šachu zaujímavý.

Záhadné sídlo Bly

Ak máš rada nadprirodzené veci, určite si cez sviatky pozri tento seriál. Má jednu sériu, ktorá ťa ale dokonale vtiahne do deja. Keď je niekto mŕtvy, ešte to neznamená, že tu nie je. Príbeh o deťoch a ich opatrovateľke, ktorá postupne odhaľuje všetky tajomstvá, do ktorých sa zamotala.

Ty

Tak trochu psycho-dramatický seriál, ktorý si ťa získa už v prvej časti. Je o predavačovi v kníhkupectve, ktorý sa zamiluje do mladej ženy. Uvidíš, že on je pre lásku schopný urobiť naozaj všetko. Seriál má doposiaľ len 2 série, takže je krátky, no budúci rok má štartovať ďalšia séria.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.