pexels.com

Na každého raz príde. Či chceš alebo nie, hádky jednoducho patria k životu.

Vedela si, že aj na túto tvoju stránku má vplyv znamenie? Niektoré znamenia vybuchnú ako časovaná bomba a iné svoj hnev prejavia v miernejšej forme. Za všetko môže naša povaha, ktorú ma každé znamenie iné. Preto ak nechceš prísť k ujme, nasledujúcim znameniam sa pri hádke vyhýbaj.

Škorpión

Ak urazíš škorpióna alebo v ňom vyvoláš pocit, že sa musí brániť, okamžite to zistíš. Adrenalín sa im razom zvýši a ty to pocítiš spôsobom, akým sa s tebou začnú rozprávať. Namiesto toho, aby ste si vymenili svoje názory, škorpión radšej povie niečo, čím to celé zaklincuje. Zvyčajne to je niečo, o čom si myslí, že ti ublíži rovnako, ako si ty ublížila jemu (aj keď neúmyselne). Ak urazíš toto znamenie, je v tvojom najlepšom záujme ostať pokojná a radšej sa ospravedlň a stiahni (aj keď nevieš za čo).

📸 @yelenkina

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Býk

Býk je natoľko presvedčený o svojej pravde, že vstupovať do hádky s ním je často zbytočné. Majú totiž svoju pravdu, a tak môžeš podložiť rôzne dôkazy, ich názor to nezmení. Nie je prirodzeným bojovníkom, no ak sa už pustí do výmeny názorov, bude to na dlho. Má problém priznať, že sa mýli. Vyhrať hádku je pri nich takmer nemožné, takže sa na to priprav.

Lev

Jeho osobnosť je divoká a dokáže byť tvojím najlepším priateľom, zároveň aj oponentom. Ak sa trafíš do jeho citlivej témy, môže očakávať ostré slová a zvyšovanie hlasu. Hádajú sa intenzívne a radi obviňujú ostatných. Čím viac sa budeš snažiť brániť, tým viac na teba budú útočiť. To najlepšie, čo môžeš urobiť pri tomto znamení, je ospravedlnenie. Snaž sa prísť na to, čo ich zraňuje a viac danú tému neotvárať.

Rak

Raci sa môžu zdať ako emocionálne vyrovnané, pokojné a zrelé znamenie. Ak však raníš jeho city, zapamätá si to naveky a pri každej hádke to s radosťou vytiahne. Ak sa rozhodneš vstúpiť s ním do hádky, veľmi dobre si premysli, čo povieš a snaž sa byť citlivá. Toto znamenie to naozaj potrebuje.

Blíženec

Ich reakcie záležia od nálady. Na rovnaké veci môžu v rozličnom čase reagovať rôzne. Ak vystihneš deň, kedy je blíženec viac napojený na svoju emocionálnu stránku, môžeš vyhrať hádku. No ak sa rozhodneš pustiť do nich vtedy, keď sa cítia sebavedomo a dobre, môžete sa ľahko pohádať. Takže ak sa chystáš nadhodiť nejakú citlivú tému, presvedč sa radšej, v akej sú práve nálade.

Zdroj: bustle.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating