pexels.com

Všeobecne by sme ľudí mohli rozdeliť do dvoch základných skupín. Prvou sú extroverti, ktorí milujú spoločnosť a bývajú otvorení, a tou druhou sú introverti.

Rovnako tak by sme mohli rozdeliť aj znamenia zverokruhu. Niektoré, nemajú problém zdieľať s ostatnými všetky podrobnosti ich života, zatiaľ čo iné, si radi uchovávajú svoje tajomstvá. A presne o tých druhých bude dnes reč. Tu sú 4 znamenia, ktoré majú svoje tajomstvá.

Býk (20.apríl – 20.máj)

Nie žeby sa snažil človek narodený v tomto znamení niečo tajiť, len proste nemá potrebu zdieľať informácie s ľuďmi, ktorých sa to priamo netýka. Ich skvelou vlastnosťou je, že nepotrebujú ohovárať alebo rozoberať za chrbtom životy iných. Sú natoľko konzervatívni a slušní, že si vážia súkromie každého človeka. Navyše sa môžeš spoľahnúť, že ak býkovi zveríš nejaké tajomstvo, bude u neho v bezpečí.

Rak (21.jún – 22.júl)

Síce si raci občas radi porozoberajú životy iných ľudí, majú aj svoju rezervovanú a tak trošku hanblivú stránku. Tvoje tajomstvo je u nich v bezpečí, až do tej chvíle, kým jeho vyzradenie nebude znamenať „vyššie dobro“. Ak majú partnera, ktorý im toho veľa prezradil o svojej minulosti, tak si môže byť istý, že jeho tajomstvá sa nik iný nedozvie. A rak ich vyťahovať tiež nebude, pretože sa vždy snaží chrániť city ostatných, ale aj svoje.

Škorpión (23.október – 21.november)

Prirodzená vlastnosť škorpióna, a asi aj najcharakteristickejšia, je práve jeho tajomnosť. Preto v tomto zozname jednoznačne vyhráva. Škorpióny svojimi tajomstvami žijú. Málokto, ak vôbec niekto, o nich vie naozaj všetko. Svoje súkromie si strážia na tisíc zámkov, a aj keď sa niekomu podarí prebojovať k jeho srdcu, nikdy sa nedozvie úplne všetko, čo škorpión ukrýva vo svojej hlave. Rovnako túto vlastnosť predpokladajú aj u ostatných, čo im môže vytvárať problémy s dôverou vo vzťahu.

Ryby (19.február – 20.marec)

 

Posledné znamenie zverokruhu do vienka zdedilo obrovskú dávku empatie. Dokážu vycítiť emócie a nálady ľudí, s ktorými sa stretávajú. Aj vďaka tomu, si svoje tajomstvá radšej držia blízko pri tele. Vedia, že by nimi dokázali ovplyvniť ostatných a to je to posledné, čo by chceli. Ich tajnostkárstvo nemá zlé úmysly, snažia sa ním chrániť ostatných.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating