Dnešný deň si naozaj užiješ. Čaká ťa vytúžený oddych, rodinná pohoda, kamaráti, no pre jedno znamenie je pripravená nečakaná párty. Budeš to ty? Čítaj ďalej a dozvieš sa.

Baran

Dnes sa ti bude dariť v práci. Ráno sa ti nebude chcieť, no poobede budeš mať energiu na rozdávanie. Snaž sa preto vykonať maximum úloh, aby si nemusela povinnosti riešiť aj cez víkend. Po práci choď domov a zavolaj kamošku na kávu.

Býk

Vo vzťahu dostaneš druhú šancu. Pokiaľ si sa v poslednej dobe pohádala s partnerom, dnes ti odpustí a všetko bude tak, ako predtým. Neraduj sa však predčasne – budeš si musieť dávať poriadny pozor na to, aby sa vaša hádka neopakovala. Druhýkrát by ti to tak ľahko neprešlo.

Blíženci

Ráno budeš plná elánu a nadšenia, no nálada ťa poobede opustí. Doľahne na teba únava a povinnosti nestihneš dokončiť. Kvôli tomu nebudeš mať dobré výsledky a prácu budeš musieť dokončiť v pondelok. Doma však na starosti nemysli a priprav rodinnú večeru.

Rak

Dnes ťa osvietia nové myšlienky, ktoré ťa posunú v práci vyššie. Neboj sa ísť za svojimi snami, pretože len tak uspeješ. Vďaka tvojim nápadom a inováciám sa všetci budú radovať, ty skončíš v práci skôr a oddýchneš si. Priala by si si takéto dni zažívať častejšie.

Lev

Práve dnes si dopraj oddych. Hoci budeš mať v práci stres a zhon, ponáhľaj sa domov. Tam oddychuj, relaxuj, nič nevar, nič neupratuj, len si vychutnávaj ticho a pohodu. Posledné dni si tvrdo pracovala, dnes vypni a psychicky sa priprav na víkend s rodinou.

Panna

Mala by si sa viac sústrediť, inak sa môžeš pomýliť a úlohy pokaziť. Keď prácu skončíš, zavolaj kamarátom a vyrazte do baru. Možno narazíte na spontánnu párty, ktorá vás vytrhne zo stereotypu a zbavíte sa stresu. Vďaka tomu sa budete cítiť opäť ako tínedžeri a svet pre vás bude gombička.

Váhy

V intímnom živote ťa čaká prekvapenie. Tvoj priateľ si pre teba pripraví darček, po ktorom už dlho túžiš, no nemala si náladu na jeho obstaranie. Veľmi ťa to poteší a uvedomíš si, že si si vybrala správneho muža. Pokiaľ si single, dnes máš najväčšiu šancu niekoho zbaliť.

Škorpión

Budeš mať dobrú náladu, preto nikomu nedovoľ, aby ti ju pokazil. Úspešne si zvládla celý týždeň, preto by si sa mala dnes odmeniť dobrým jedlom a kinom. Vytiahni kamarátku von, lebo si s ňou dlho nikde nebola. Vďaka stretnutiu si obnovíte vaše puto a dohodnete sa, že by ste sa mali stretávať častejšie.

Strelec

V práci sa nič nové neudeje, preto môžeš byť pokojná. Keď prídeš domov, môže sa u vás strhnúť hádka, no nebudeš iniciátorom. Snaž sa do nej ani nezapojiť, inak by si zbytočne vybuchla a bola najhoršia. Mala by si ísť do prírody a vyčistiť si hlavu.

Kozorožec

Aj keď je dnes pracovný deň, ty by si mala dopriať oddych. Prospelo by ti zobrať si deň dovolenky. Vďaka nej načerpáš silu a nevyhoríš. V poslednom čase ideš na 120 %, čo nie je správne pre tvoje psychické zdravie. Nauč sa spomaliť a nepracovať nad svoje sily.

Vodnár

Dnes počúvaj rozum. Srdce je skvelé, no niekedy ti poradí úplnú hlúposť. Mala by si sa rozhodovať podľa toho, čo je správne dlhodobo. Vďaka tomu predídeš jeho zlomeniu a tvoj budúci partner sa objaví oveľa skôr, než by si čakala.

Ryby

Sústreď sa na dobre vykonanú prácu. Keď si všetko splníš, môžeš ísť domov a robiť to, po čom túžiš najviac. Hviezdy sú ti naklonené, preto budeš mať dostatok času na rodinu, priateľov, partnera, no aj na kúpeľ a tvoje hobby. Dnešok si naozaj užiješ.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.