Dnes je deň ako stvorený na oddych a relax. Nič také ťa však nečaká, pretože máš pred sebou ešte dva posledné pracovné dni. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo ťa čaká vo štvrtok.

Baran

Po tvrdej práci by si mala vyraziť na masáž. Vďaka tomu sa ti zregeneruje telo a budeš lepšie pripravená na víkend. Pokiaľ si ju nedáš priamo od profesionála, popros aspoň priateľa.

Býk

Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Nesnaž sa byť dnes zlá, zákerná alebo robiť problémy. Mohlo by sa to otočiť a narobila by si si starosti jedine ty. Snaž sa byť na všetkých milá.

Blíženci

Dobrá práca sa sama chváli. Dnes pracuj na 120 % a nesnaž sa chváliť cudzím perím. Pokiaľ budeš naozaj dobrá, šéf ťa odmení a dostaneš prémie. Nemala by si byť moc namyslená.

Rak

Po vojne je každý generál. Nemala by si sa smiať na chybách ostatných, pretože si im nepomohla. Skús rozmýšľať dopredu a viac predvídať. Vďaka tomu ťa ľudia v tvojom okolí ocenia.

Lev

Ako sa hovorí – najhorší je začiatok. Dnes by si mala skúsiť niečo, na čo si ešte neodvážila, no veľmi ťa to láka. Aj keď ti to nepôjde, nakoniec si to zamiluješ a budeš sa tomu venovať vo svojom voľnom čase.

Panna

Čas všetko ukáže. Preto by si mala tvrdo pracovať, byť na ľudí milá a každého vo svojom okolí milovať. Aj vďaka týmto radám sa budeš mať v živote dobre. Nikto ťa nesklame.

Váhy

V zdravom tele zdravý duch. Celý deň sa snaž stravovať zdravo, jesť viac zeleniny ako obvykle a poobede zájdi do fitness centra. Keď to neurobíš teraz, do konca roka svoje telo nezmeníš.

Škorpión

Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra. V piatok budeš mať aj tak veľa úloh, preto sa naozaj snaž tie dnešné splniť. Aj keď budeš v práci až do záverečnej, vyplatí sa ti to.

Strelec

Kto šetrí, má za tri. Dnes na to nezabudni a nekupuj nič, čo nepotrebuješ. Pomaly, ale isto, prichádza čas, kedy by si mala nakupovať vianočné darčeky. Začni šetriť už dnes a neskôr si dovoľ väčšie dary.

Kozorožec

Dnes by si mala držať jazyk za zubami. Ak tak neurobíš, môže sa stať, že prezradíš niečo, čo si nemala. Nebuď ani drzá, protivná a neodvrávaj. Všetko by sa ti mohlo vypomstiť.

Vodnár

Choď proti prúdu. Dnes je ideálny deň na to, aby si hovorila svoje názory, aj keď sa nebudú zhodovať s ostatnými. Vďaka tomu si vybuduješ autoritu a rešpekt, ktorý ti chýbal.

Ryby

Odhoď masku. Tvoje vzťahy sa ti nikdy nevydarili, pretože si nebola sama sebou. Ak ťa dnes niekto pozve na rande, odhoď masku a buď prirodzená. Možno to konečne vyjde.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.