Ak patríš k týmto znameniam, môže ti trvať večnosť, kým bude tvoje srdce opäť celé. 

I keď nie je stanovená žiadna optimálna dĺžka porozchodových depresií, niekomu to trvá dlhšie ako iným. Je to nevyhnutná fáza a každý si ňou musí prejsť, pretože náš život obohatí. Rovnako ako všetky sklamania a pády, nás rozchod posunie iba vpred a pripraví na toho pravého, s ktorým prežijeme zvyšok života. Preto ak patríš k týmto znameniam, netráp sa. Možno ti bude trvať dlhšie preniesť sa cez neho, no ver mi, bude to stáť za to.

Býk

Ako stabilné znamenie, Býk vidí každý vzťah, ktorý robí ako doživotný zväzok. Vo svojom romantickom, ale aj pracovnom úsilí nerobíš nič krátkodobé. Do všetkého ideš naplno, no iba ak si si úplne istá. Po rozchode trvá tomuto znameniu najdlhšie úplne sa „zotaviť“. Dokonca aj keď si nájdeš nezáväzný flirt či ďalší vzťah, na svoju predchádzajúcu lásku nemusíš nikdy zabudnúť. To sa stane iba vtedy, ak si nájdeš spriaznenú dušu, ktorú si doteraz nepoznala.

Rak

Si obzvlášť citlivé znamenie, ktoré sa obáva rozchodu najviac na svete a predstavuje pre teba tú najhoršiu nočnú moru. Ľudia v tomto znamení najčastejšie prepadajú hlbokým depresiám, v ktorých sa topia dlhé mesiace (niekedy možno roky). Prekonanie rozchodu ti môže zabrať až polovicu obdobia, počas ktorého si bola vo vzťahu. Tvoje srdce nezacelí nič iné, iba čas.

zdroj: unsplash.com

Škorpión

Akonáhle sa rozídeš, prinútiš niekoho, aby sa stal tvojim špiónom a tvojho ex bude sledovať, pretože ho nechceš nechať ísť. Tento spôsob udržovania kontaktu s ním ti nikdy nedovolí vzdať sa ho, no neži v minulosti. Neklam sa falošnou nádejou a posuň sa vpred. Jediný spôsob, ktorý ti pomôže, je odstrániť všetky kontakty s tvojim ex, aby si mohla naplno začať žiť aj ty.

Ryby

Pre teba láska predstavuje milovať celým srdcom a dávaš do vzťahu úplne všetko. Svojej lásky sa nechceš vzdať, ale nevieš čo ďalej. Môže trvať aj roky, kým úplne zabudneš. Najlepšie čo môžeš pre seba urobiť je to, že prestaneš hľadať a láska si ťa nájde sama. Potom príde ten pravý, ktorý bude vedieť, že láska je obrovský dar, čo netreba prezentovať nikomu a pozná tvoju pravú hodnotu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.