Marec je mesiac, kedy sa všetko prebúdza zo zimného spánku a začína rásť. Rovnako je to aj s láskou, pretože počas zimy je možno častejšie pochmúrna, no hneď ako príde jar, lásku cítiť na míle ďaleko. Ktoré znamenia sa v marci zamilujú? Čítaj ďalej.

Lev

V marci sa staneš viditeľnejšou pre svoju životnú lásku. Človek, do ktorého si už dlhšie zaľúbená, si ťa všimne. Neujdeš jeho pozornosti a zažiješ veľa pekných vecí. Tou prvou je, že sa môžeš toho veľa naučiť – hlavne trpezlivosti. Ďalej sa určite nezblázni z toho, že si ťa hneď všimol a netlač na pílu. Buď opatrná a naučíš sa tak láskavosti. Dobré veci k tebe prídu a na konci marca budeš určite zadaná.

Kozorožec

V marci stretneš niekoho, kto prebudí tvoje dlho skrývané city. Po pár stretnutiach sa nebudeš báť a budeš sama sebou. Tento človek ti do života neprišiel náhodou, aj keď to bude niekto, o kom by si si nikdy nemyslela, že môže byť tvoj typ, stane sa tak. Vášeň medzi vami splanie rýchlo a vo všetkom si budete rozumieť. No na to, aby si si s ním vedela užiť intímne chvíľky, budeš potrebovať ešte viac času. Neboj sa toho a buď trpezlivá, aj malé kroky sú kroky a tento človek ťa bude vo všetkom podporovať, takže to pôjde ľahšie.

Strelec

Tento mesiac bude pre teba osudný. Máš pocit, že tvoj rok nezačal šťastne, no jedna osoba ťa zachráni, pretože sa do teba zamiluje. Bude to pre teba bláznivý mesiac, rozhodne sa nebudeš nudiť a zažiješ toľko dobrodružstva, čo si zažila minulý rok dokopy. Pokús sa preto urobiť výnimku a dať mu šancu. Hľadaj na všetkom, čo sa ti udeje v tomto mesiaci, len pozitívne veci. Ten človek, ktorý ťa zachráni, sa od teba už viac nepohne. Daj mu pocítiť, že si ho vážiš a máš ho rada – možno viac, než si ochotná pripustiť. Čo ty vieš, môže to byť práve on, kto bude tvoja životná láska.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.