Photo by Nicolas Postiglioni from Pexels

Niekto je skvelý klamár bez toho, aby čo i len okom mihol, a niekto nedokáže vysloviť maličkú lož bez toho, aby sa mu roztriasol hlas a oblial ho pot. Nie každý má vlastnosti na to, aby ho pri vyslovení klamstva nezožralo svedomie. Človek to má totiž už od narodenia v sebe. Pozri sa, ktoré znamenia s klamaním problém nemajú, a vďaka čomu im to tak ľahko ide. 

Blíženci

Jedno zo znamení, ktorému ide klamanie veľmi ľahko. Je to pre to, že aj jeho osobnosť sa akoby skladala z dvoch častí, dvojičiek, ktoré majú k sebe blízko a zároveň ďaleko. Preto sa hovorí, že Blíženec je človek viacerých tvárí. Upravuje si pravdu podľa toho, ktorá „dvojička“ má momentálne prevahu. Či je to tá dobrá strana, alebo tá, ktorá vie byť zákerná. Tak, ako to nie je človek jedného celku, tak sa mu nedá vždy na 100 % veriť.

Škorpión

Schopnosť klamať človeka v znamení Škorpióna vychádza z faktu, že dokáže každé tajomstvo perfektne skrývať. Takže väčšinou ani nezistíš, že vôbec k nejakému klamstvu došlo. Preto si dávaj pozor na detaily v jeho príbehoch. Môže klamať akokoľvek suverénne, vždy máš šancu prísť mu na to.

Lev

Lev je známy ako človek, ktorý túži po pozornosti a ide si za svojimi cieľmi. To, že má veľké ego je jeho poznávacie znamenie. No a práve ono je dôvodom, prečo sa, inak vždy pravdovravný človek, obráti ku klamstvu. Nechce si nechať ponížiť ego alebo potrebuje dosiahnúť svoje, čo sa dá iba vtedy, ak s ľuďmi trocha pomanipuluje.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy