Už len chvíľa a opäť to príde. Týždne plné neviazanej zábavy a smiechu s najlepšou kamoškou, letné úlety s frajerom a žiarivé dni naplnené slnkom. Ak už pomaly balíš na exotickú dovolenku či letný festival, poradím ti, ako sa najlepšie pripraviť!

Na to, aby si leto užila na maximum, nepotrebuješ veľa. Ani prievan na účte ti nezabráni zažiť všetko, čo ponúka. Veď tie najlepšie veci sú stále zadarmo. Napriek tomu existujú drobnosti, ktoré tvoje letné chvíle ešte viac spríjemnia.

Zamyslela som sa nad tým, ktoré veci by som si určite nezabudla zbaliť do svojej plážovej tašky alebo festivalového ruksaku a zostavila som pre teba dokonalé letné kombo. A čo je najlepšie, ani jedna z vecí ťa nebude stáť viac ako 10 eur!

 

Batiste suchý šampón

eltoria.com

Suchý šampón je pre mňa tým najlepším vynálezom na svete a zo srdca ďakujem tomu, kto ho vymyslel. Nepohnem sa bez neho ani na krok a vždy ma zachráni v tej najhoršej chvíli. Nikdy neviem, kedy príde čas na neplánované stretnutie, party či fotenie s kamošmi. A mastné vlasy bez objemu sú to posledné čo chceš. O to viac v lete. Batiste ponúka pestrý výber vôní vrátane čerešňovej, orientálnej či kvetinovej alebo šampón špeciálne určený na tmavé aj blond vlasy, a každý len za 3 eurá.

 

ISIC paušál

freepik.com

Nie je nič horšie, ako stratiť sa na festivale a nemať kredit na zavolanie kamošom. Zabávať sa sama skutočne nie je ideálna predstava festivalovej party. Nedopusť, aby sa to stalo a konečne si zožeň dobrý paušál. Orange ti teraz ponúka skvelú akciu na ISIC paušál za neskutočných 9 eur. V cene máš volania a sms, nekonečné volania na 5 Orange čísel, 2 000 MB internet a ďalšie dáta len za euro. Využi svoje študentské výhody a ušetrené peniaze radšej investuj do zábavy.

 

Aperol

theurbanlist.com

Čo vystihuje leto viac ako predstava vysedávania na terase kaviarne či pri vode s pohárom ľadového Aperol Spritz v ruke? Podľa mňa nič. Tento tradičný taliansky aperitív vyrábaný od roku 1919 stelesňuje slnko a je dokonalým nápojom, s ktorým zostaneš dámou, no neutečie ti žiadna zábava. Fľašu Aperolu, ktorá ťa v akcii vyjde na 9,99 eur a vydrží ti na celú babskú jazdu, si preto jednoznačne pribaľ kamkoľvek ideš. A nezabudni na Prosecco k tomu. K dokonalosti chýba už len nejaký ten taliansky fešák. 🙂

 

Štýlová šiltovka

favim.com/hm.com

Možno si klobúková, no ja som šiltovková. Nič nie je momentálne tak trendy, ako práve šilt. Nosí ho Kylie či Gigi, tak prečo by si ty mala zostávať v kúte? Navyše je nesmierne praktický a ochráni ťa pred doternými lúčmi slnka. HMko teraz ponúka neskutočne široký výber štýlových kúskov, ktoré ťa nebudú stáť viac ako 10 eur. Prečo by si platila za drahé značky, keď si radšej namiesto toho môžeš kúpiť dve či tri rovnako trendy? Jedna na pláž, druhá do mesta. No nie?

 

Matný rúž Milani

krasotika.sk/pinterest.com

Ako si predstavíš krásnu ženu v letný deň? Dlhé splývavé šaty, jemné opálenie, výrazné okuliare a nezabudnuteľná farba rúžu na jej perách. Farby k letu jednoducho patria a ako hovorila už Marylin Monroe, vyjsť z domu bez rúžu na perách, je ako keby si bola nahá. Nemusíš však kvôli tomu investovať do drahých značiek. Značka Milani, inšpirovaná mestom módy, ponúka skvelý kompromis medzi cenou a kvalitou a neskutočne krásne matné farby, do ktorých sa zamiluješ.

 

Ja už som na leto pripravená, a čo ty? 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.