instagram.com/allisonbickerstaff

Chceš byť aj ty priateľka, ktorá je závidenia hodná? Pre svojho partnera si určite tá najlepšia, no v živote sú dobré a zlé dni. Niekedy sa cítiš veľmi zle – myslíš si o sebe, že si škaredá, trápna, nepríjemná a pýtaš sa, prečo je vlastne tvoj priateľ s tebou.

Aby ťa aspoň trochu tieto myšlienky prešli (alebo úplne obišli), rob týchto 5 vecí. Tvoj priateľ ťa bude milovať navždy a ty môžeš byť v každej situácii sebavedomá a pokojná.

Zaujímaj sa

O neho, prirodzene 🙂 . Zaujímaj sa o to, aký mal deň, čo má nové, ako sa naozaj cíti, čo ho potešilo v poslednej dobe a čo cez deň robil. Aj keď budeš unavená, nezabudni sa s ním rozprávať, pretože práve vďaka tomu bude vedieť, že máš záujem a chceš byť s ním aj naďalej.

Dávaj mu priestor

Nechci od neho, aby ťa bral všade so sebou. Daj mu priestor na to, aby išiel s priateľmi na pivo, aby sa išiel pozrieť na futbal/hokej, aby išiel sám nakúpiť vianočné darčeky – aby bol chvíľu aj s niekým iným, než len s tebou. Bude si ťa oveľa viac ceniť, keď nebudeš „stíhačka“ a budeš mu veriť.

Zostaň stále romantická

Romantika do vzťahu prináša niečo extra, čo je veľmi dobré a treba si to udržať. Po čase vzťah spadne do stereotypu, no ak chceš, aby bol váš stále rovnaký (ako na začiatku), musíš sa snažiť. Pekné slová, časté objatia, milé odkazy na rôznych miestach, malé darčeky (niečo sladké/slané na jedenie, čo tvojho priateľa poteší), nečakané správy počas dňa a rande. Takto bude medzi vami láska každý deň.

Venuj sa jeho rodine

Čo je viac, než keď si rozumieš s jeho rodinou? V tomto prípade bude tvoj priateľ za teba veľmi vďačný, pretože sa nebude báť napätej atmosféry a budete u neho častejšie. Čas s priateľovou rodinou sa snaž vyplniť efektívne, zavolaj ich hrať spoločenské hry, ponúkni sa, že uvaríš kávu a rozprávaj sa s nimi o spoločnej téme.

Informuj sa

Ak má tvoj priateľ niečo, čo ho veľmi zaujíma, skús sa trochu zaujímať tiež. Bude na teba hrdý, pretože ukážeš, že vieš niečo aj ty a poteší ho, že si vo svojom voľnom čase hľadáš informácie o tom, čo ho zaujíma.

Treba však podotknúť, že týchto 5 vecí by mal robiť vo vzťahu aj muž, nie iba žena. Ak je vo vzťahu pravá láska, vždy bude pre človeka najlepší práve ten jeho partner (bez ohľadu na to, čo robí).

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating