unsplash.com

Moderné randenie je ťažké.

Opýtaj sa na to kohokoľvek a bude súhlasiť. Je síce pravda, že moderné technológie väčšinu vecí uľahčujú, aj tak je rande pre niekoho hrozný zážitok.

Dnes ti prinášam článok, v ktorom sa dozvieš dôvody, prečo ženy komplikujú rande. A to, že randenie je v podstate úplne jednoduché, ak si máte s človekom čo povedať a záujem je obojstranný.

Správajú sa nezaujato, aj keď ich partner zaujal

Ženy si často myslia, že ak sa budú hrať na „nevšímavú“ alebo „nedobytnú“, tak sa zaručene dostanú do povedomia všetkých mužov. V skutočnosti je to naopak. Muž, ktorý je inteligentný a bude si myslieť, že žena je priama, to bude chápať ako nezáujem.

Chcú, aby ich partner čo najviac žiarlil

Ženy používajú svoje zbrane často. Občas využívajú rôznych mužov na to, aby ten, s ktorým sú na rande, začal žiarliť. No v skutočnosti si jej partner bude myslieť, že to nemyslí moc vážne, ak ide v ten večer ešte aj za druhým.

Nie sú samy sebou, pretože sa boja odmietnutia

Často sa stáva, že ženy sú hanblivé. Najmä ak ide o prvé rande. Nie sú samy sebou a boja sa čokoľvek povedať, aby si ich partner nemyslel niečo zlé. Stretávam sa aj s tým, že sa hrajú na niečo, čo vôbec nie sú.

Očakávajú, že sa bude muž neustále snažiť

Viem aj to, že muži prestanú mať o ženu záujem, ak sa ona prestane snažiť. My ženy si myslíme, že celá práca okolo rande by mala byť na mužovi. No nie je to pravda. Zabúdame, že na vzťah treba dvoch a treba sa snažiť rovnocenne. Nenechať všetko len na partnerovi.

Prezradia o sebe všetko už na prvom rande

Vecou, ktorou si to ženy komplikujú je aj to, že povedia všetko naraz. Muži majú radi tajomstvá a milujú, keď môžu ženu postupne „odhaľovať“.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating