pexels.com

Bolo vám spolu dobre, však?

Hovoríš si, ako môže byť niekto taký pozorný ako on. Ako sa môže niekto správať ako on, gentlemansky a odvážne. Ako môže vymyslieť tak úžasný večer a pozvať ťa do tvojho obľúbeného podniku.

A potom sa ti neozve. Zostane ticho. Nenapíše. Nezavolá. Nedá o sebe vedieť. 

A ty neustále premýšľaš nad svojim správaním. Či si niečo zle nepovedala, či si ho niečim neurazila alebo či sa on cítil dobre. Si z toho zúfalá a cítiš sa hrozne. Máš chuť ísť za ním a všetko mu povedať, máš chuť sa na všetko opýtať alebo máš chuť zaliezť pod perinu s poriadnou dávkou zmrzliny.

Ver mi, nie si jediná.

Poviem ti totižto, že tento muž o teba zjavne nemá záujem. Vieš, ak by mal záujem, ozval by sa. Snažil by sa a písal by ti o tom, ako je rád, že ťa stretol. Snažil by sa o to, aby si sa necítila neisto, aby si sa necítila zúfalo a aby si sa necítila navyše.

Muž, ktorý o teba nemá záujem sa ti len pripomenie. Raz do týždňa. Ozve sa ti kedy sa mu to bude hodiť a kedy bude mať čas na to, aby si spríjemnil chvíľku s tebou. No akonáhle sa stretnete a všetko prebehne podľa plánu, vyparí sa.

Naopak, muž, ktorý o teba prejavuje záujem ti zavolá. Nebude sa pripomínať len raz do týždňa, ale pokojne ti napíše aj neskoro večer, keď bude unavený, len preto, aby zistil, či si zdravá a aký si mala deň. 

Zlatko, ver mi, musíš vedieť tento rozdiel. Musiš vedieť, čo je len žiadostivosť a čo je láska. Musíš vedieť, kedy ťa chcel muž len do postele a kedy ťa chce muž aj do svojho života.

Pamätaj, bojuj za lásku, ktorá bude stáť za to a ktorá bude úprimná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating