Unsplash/Ryan Moreno

Ženy v týchto znameniach sú vášnivé, milujú vzrušenie a adrenalín. Žiadnu novú vec si nenechajú ujsť, musia byť vždy centrom pozornosti a obľubujú červenú farbu.

Nájdeš sa v dnešnom horoskope aj ty?

Lev

Žena, ktorá sa narodila ako Lev, je ohnivá a nevie obsedieť na jednom mieste. Neustále musí byť v pohybe, niečo vymýšľať a zdokonaľovať sa. Vo všetkom musí vynikať, v jej živote musí byť všetko perfektné a zblázni sa, ak niečo nevychádza podľa jej predstáv. Je ideálna dáma do koča, no ak to situácia vyžaduje, vie zo seba urobiť aj ženu do voza. Muž sa pri nej nikdy nebude nudiť.

Baran

Táto žena vie, čo od života chce. S ľuďmi rada manipuluje, má v sebe vnútornú silu a presvedčenie, že všetko ide, keď sa chce. Je nepoddajná a rada porušuje pravidlá. Súhlasí s každým dobrodružstvom, ktoré niekto navrhne. Svoju nezávislosť si poriadne stráži, nechce o ňu prísť a tak zatiaľ nemá o mužov záujem. Je na seba tvrdá – pred sebou vidí len prácu a úspešnú kariéru.

Škorpión

Žena v tomto znamení je opradená tajomstvami. Na verejnosti nikdy nepovie viac, než by mala. Dobré priateľky si drží blízko pri tele, no ani s nimi sa nepodelí o intímne veci. V bare musí byť vždy tá, ktorá zvedie muža, pretože neznáša byť uháňaná. Má rada, ak si môže muža podmaniť a ukázať mu, čo všetko v spálni vie. Ak ju nejaký muž v tomto sklame, nikdy mu to neodpustí a prenesie sa cez to len veľmi ťažko.

Kozorožec

Táto žena chápe podstatu života a to, že ho máme iba jeden. Užíva si každý deň, akoby bol jej posledný, no zároveň na sebe nemá ružové okuliare a je realistka. Drží sa pri zemi, no nebojí sa bojovať za svoje sny. Bezhlavo sa púšťa do vecí, pre ktoré má vášeň. Je ochotná vzdať sa všetkého materiálneho, len aby našla životné šťastie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy