unsplash.com

Niekedy sme v láske veľmi nedôverčiví a často sami sabotujeme vzťah, ktorý mal potenciál do budúcna, čo si neskôr aj mnohí vyčítame. Ktoré znamenia v horoskope sú však vo vzťahu najhoršie a veľmi často sabotujú vzťah? 

Kozorožec

Kozorožec je veľmi náročný na vzťahy a niekedy ani nie je ochotný dávať do nich priveľa. Keď toto znamenie sabotuje svoj vlastný vzťah, zvyčajne je to preto, lebo sa dostatočne nevenuje svojmu partnerovi a tak sa jeho partner začne cítiť zbytočný a nemilovaný.

Blíženci 

Občas môže byť blíženec trochu roztržitý a aj keď má vždy len tie najlepšie úmysly, nemusí to hneď vypáliť dobre. Toto znamenie neznáša ľudí, ktorí mu môžu konkurovať a nestrpí, ak sa okolo jej partnera motá niekto, kto nemá. Niekedy taktiež neuvažuje racionálne a toto znamenie je až príliš prchké, preto môže povedať veci a urobiť skutky, ktoré neskôr veľmi ľutuje. Taktiež nemá problém zabudnúť na dôležité dátumy a sviatky, preto sa môže stať, že práve na partnerove narodeniny ide na chatu so svojimi kamarátkami.

zdroj: unsplash.com

Panna

Panna sa príliš veľmi bojí a to ju môže veľmi rýchlo sabotovať vo vzťahu s niekým, kto to nerešpektuje a nechápe, že je len skrátka veľmi citlivé znamenia. Niektorých ľudí to dokonca aj odradí, pretože nechcú niekoho, kto ich neustále preveruje a obáva sa o ich dôveru. Taktiež je veľkým perfekcionistom, čo je práca na plný úväzok a taktiež to mnohým môže vadiť. Panna skrátka nie je vhodným partnerom pre každého.

Strelec

Strelec je znamenie, ktoré sa veľmi ťažko opúšťa, pretože je výborným spoločníkom a každého riadia, no nie v zlom. Problém však môže byť vtedy, keď Strelca vzťah omrzí, čo je úplne bežné, pretože preferuje byť skôr sám a rád si užíva. Vzťah vníma ako isté obmedzenie, ktoré raz za čas odobrí, no nevydrží mu to príliš dlho. Dokonca aj keď nájde vzťah, ktorý môže mať perspektívu do budúcna, väčšinou sa ho vzdá, pretože si myslí, že prichádza o svoju slobodu.

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife