V lete si chceme viac užívať, to je jasné. Nájdu sa však ľudia, ktorí pracujú často aj cez leto a môžem povedať, že niekedy dokonca viac, než inokedy. Tu nájdeš 4 znamenia, ktorým sa toto leto bude dariť v práci.

Býk

Pre Býka znamená práca všetko. Veľmi si užíva, keď môže prísť do práce a niečo nové tvoriť, vymýšľať a predkladať nové návrhy. Rastie tým aj firma, aj jeho osobnosť. Zakladá si na dobrosrdečnom charaktere a ochote pomôcť. Cez leto sa nezastaví, dokonca bude pracovať 2x viac. Užíva si, keď majú ostatní kolegovia dovolenky a môže si prácu v pokoji dokončiť sám. Hoci to tak nevyzerá, spoločnosť ľudí moc nevyhľadáva.

 

Lev

Možno je to tým, že august je jeho mesiac. Lev si potrpí na tom, aby ho ľudia chválili a mali o ňom čo hovoriť. Práca ho napĺňa a nepozná dôvod, prečo by si mal cez leto oddýchnuť. Áno, sem-tam prokrastinuje, no vždy sa ku všetkému vráti a všetko odovzdá načas. Užíva si, keď sa jeho radosť v práci odzrkadlí aj finančne a začiatkom septembra môže ísť na dovolenku.

zdroj: unsplash.com

Strelec

Strelec a jeho necitlivá stránka nie je dobrá kombinácia na leto. Obzvlášť, ak teraz prežíval zlé obdobie. Bolo to vidieť aj na jeho nálade, aktivitách a vzťahoch s ľuďmi. Nie je šťastný, že musí chodiť do práce, no vie, že je zbytočné sa tomu vyhýbať. Práca by si na neho počkala zakaždým. Leto bude pre neho dobré obdobie, pretože si konečne prilepší.

Kozorožec

Že by bol kozorožec produktívny sa povedať nedá, no pracuje. Nechce sa v práci zbytočne zaoberať niečím, čo by ho znepokojilo alebo rozčúlilo. Rád má všetko hotové už doobeda, pretože si potom vychutná voľné popoludnie. V lete to pre neho platí dvojnásobne, pretože bývajú vysoké horúčavy. Výhoda je, že bude mať všetko hotové skôr a potom bude mať viac času na súkromné veci.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.