Žena s tetovaniami
Unsplash/Mad Rabbit Tattoo

Ukazuje svoju odvahu a silu

Každý má iný prah bolesti, no určite sa zhodneme na tom, že tetovanie nie je bezbolestnou záležitosťou. Ak je žena ochotná podstúpiť takýto zákrok, svedčí to o jej odvahe a sile. Ľahšie si dokáže poradiť aj s inými problémami vo svojom živote a nemá taký strach niečo urobiť.

Je kreatívna a má cit pre umenie

Kreativita sa dá využiť vo viacerých oblastiach života. Žena s tetovaniami je zväčša umelecká duša a niektoré obrázky na svojom tele si možno navrhla aj ona sama. Každý jeden výtvor má pre ňu jedinečný význam a dáva si záležať na tom, aby si na seba nedala len tak hocičo.

Umeleckosť môže mať vplyv aj na jej správanie a konanie v rôznych životných situáciách. 

Potetovaná žena
zdroj: Pexels/Ivan Oboleninov

Nezáleží jej na názore iných

Mnohé ženy si zbytočne znižujú sebavedomie tým, že sa strachujú o to, čo si pomyslia ostatní. Potetované ženy s tým problém nemajú, pretože sa netetujú preto, aby sa zapáčili iným, robia to predovšetkým pre seba. Ak sa to niekomu nepáči, je to ich problém, ony si z toho nerobia ťažkú hlavu.

Vie sa o seba postarať

Takáto žena je tiež samostatná a vie sa o seba postarať. Tetovania si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, ktorá sa nemôže len tak odfláknuť. Je teda viac než pravdepodobné, že sa dokážu postarať aj o partnera, čo sa mužom veľmi páči. Nechcú mať po svojom boku niekoho, kto nebude vedieť, čo robiť.

Máš nejaké tetovania aj ty? Ak áno, sedia na teba tieto vlastnosti?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife