Žena s tetovaniami

Ukazuje svoju odvahu a silu

Každý má iný prah bolesti, no určite sa zhodneme na tom, že tetovanie nie je bezbolestnou záležitosťou. Ak je žena ochotná podstúpiť takýto zákrok, svedčí to o jej odvahe a sile. Ľahšie si dokáže poradiť aj s inými problémami vo svojom živote a nemá taký strach niečo urobiť.

Je kreatívna a má cit pre umenie

Kreativita sa dá využiť vo viacerých oblastiach života. Žena s tetovaniami je zväčša umelecká duša a niektoré obrázky na svojom tele si možno navrhla aj ona sama. Každý jeden výtvor má pre ňu jedinečný význam a dáva si záležať na tom, aby si na seba nedala len tak hocičo.

Umeleckosť môže mať vplyv aj na jej správanie a konanie v rôznych životných situáciách. 

Potetovaná žena
zdroj: Pexels/Ivan Oboleninov

Nezáleží jej na názore iných

Mnohé ženy si zbytočne znižujú sebavedomie tým, že sa strachujú o to, čo si pomyslia ostatní. Potetované ženy s tým problém nemajú, pretože sa netetujú preto, aby sa zapáčili iným, robia to predovšetkým pre seba. Ak sa to niekomu nepáči, je to ich problém, ony si z toho nerobia ťažkú hlavu.

Vie sa o seba postarať

Takáto žena je tiež samostatná a vie sa o seba postarať. Tetovania si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, ktorá sa nemôže len tak odfláknuť. Je teda viac než pravdepodobné, že sa dokážu postarať aj o partnera, čo sa mužom veľmi páči. Nechcú mať po svojom boku niekoho, kto nebude vedieť, čo robiť.

Máš nejaké tetovania aj ty? Ak áno, sedia na teba tieto vlastnosti?

V každej z nás drieme nevyužitý a skrytý potenciál, ktorý len čaká na to, aby bol rozvinutý. Jeho objavovanie nie je len o odhaľovaní talentov, ale aj o rozširovaní osobných hraníc a realizácii plného potenciálu svojho života. V našom predošlom článku nájdeš 7 tipov, ako ho objaviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife