Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

To, že sú niektoré ženy poriadne potvory, už určite vieš. Práve tieto ženské znamenia sa dokážu vyspať aj s frajerom svojej najlepšej priateľky.

Dávaj si na ne pozor, inak sa môže stať, že budeš čoskoro single.

Býk

Žena v znamení Býka je mocná žena. Dokáže všetko, čo si zmyslí. Neprekáža jej, keď musí robiť niečo, čo je za hranicami, pretože má rada vzrušenie a dobrodružstvo.

Dokáže sa vyspať s priateľom svojej kamarátky, pretože ju priťahuje a myslí si, že im to spolu aj tak nefunguje.

Lev

Táto žena má silný temperament, preto svoju vášeň nedokáže udržať na uzde. Kvôli tomu jej priateľky trpia, pretože im preberie skoro každého muža, akého majú.

V milovaní so zadaným chlapom nevidí prekážku, pretože je sebecká a chce dobre len sebe. Ostatné ju nezaujíma. Kamarátky ju však stále majú rady, pretože im niekoľkokrát veľmi pomohla.

Váhy

Šarmantná žena v znamení Váhy je plná prekvapení. Ani by si to na ňu netipovala, pretože je tichá. No ako sa hovorí, tichá voda brehy myje. Dokáže oveľa viac, než len to, čo ukazuje.

Prebrať kamarátke frajera jej nerobí problém, pretože je naučená, že v živote dostane vždy to, čo chce. Ide cez mŕtvoly. Je to silná žena, no niekedy ju to stojí celú jej reputáciu a dobré meno.

Vodnár

Žena v znamení Vodnára je veľmi krásna. Fascinuje mužov, pretože napriek tomu, že je už dospelá, má detské črty a nevinnú tvár. Nebojí sa ich preto zvádzať – všetci muži jej skočia priamo do náruče. Ani frajeri najlepších kamarátok nie sú tabu.

Má svoje motto, že zamilovaný a oddaný muž by sa nedal odlákať. Ak teda narazí na takého, vie, že ju nemiluje tak, ako sám tvrdí. Nerobí jej problém zviesť ho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.