Prvý mesiac tohto roku je definitívne za nami a strieda ho február. Horoskop hovorí, že pre viaceré znamenia zverokruhu bude veľmi príjemným obdobím ako v láske, tak aj profesionálnej oblasti. Netreba však zabúdať ani na zdravie, ktoré je dôležité pre nás všetkých. Čo môžeš od tohto mesiaca očakávať práve ty?

Horoskop na február

Baran

Po vyslovene stresujúcom januári ti mesiac február a najmä jeho druhá polovica prinesie oddych, ale aj dobré správy. Už od 6. dňa sa môžeš spoľahnúť na priaznivý prechod Merkúra, ktorý zabezpečí zaujímavé stretnutia a príležitosti.

Od 17. februára bude aktívna vo tvoj prospech aj Venuša. Milostné trápenia posledného obdobia budú len vzdialenou spomienkou. Čo sa zdravia týka, horoskop hovorí, že nastal čas opustiť zlé návyky, osvojiť si zdravší životný štýl a vzdať sa nerestí, akými sú alkohol a tabak. Zdraviu prospeje aj záväzok k osobnej pohode.

Býk

Februárová obloha sa otvára priaznivými prechodmi Venuše a Marsu, ktoré zostanú na tvojej strane až do polovice mesiaca a prinesú ti dni plné emócií a osobnej spokojnosti. Obľúbená je oblasť práce, v ktorej môžeš počítať aj s podporou Jupitera.

Druhá polovica mesiaca však bude únavnejšia, nakoľko sa  budeš musieť popasovať s nepriaznivou Venušou, čo by mohlo priniesť napätie do partnerského života. Relaxuj a dopraj si viac spánku a vyváženej stravy. Tvojmu zdraviu prospeje aj láskavá starostlivosť.

Žena ukazuje na niečo rukou
zdroj: Pexels/Anastasiya Gepp

Blíženci

Nový mesiac pre teba bude rozhodne zaujímavý, nakoľko všetky planéty, ktoré boli na začiatku roku 2024 proti tebe, sa vrátia, aby ti pomohli. Merkúr bude aktívny vo tvoj prospech aktívnym vo váš prospech od 6. dňa. Na pracovisku  nebude núdza tiež o dobré výsledky.

V láske ti astrálna obloha vráti priazeň od 17. februára, kedy Venuša vstúpi do „priateľského“ znamenia Vodnára. Stres a nadmerné úsilie môžu ovplyvniť tvoje zdravie a spôsobiť nepohodlie v kĺboch. Pohodu možno zlepšiť relaxačnými aktivitami, ako je joga a meditácia.

Rak

Január bol pre tvoje znamenie vyčerpávajúcim mesiacom s koncentráciou planét v opozícii . Február ti postupne prinesie úľavu, počnúc jeho 6 dňom. Horoskop hovorí, že ani Merkúr už nebude v opozícii, zatiaľ čo na Mars a Venušu si budeš musieť počkať do druhej polovice mesiaca.

Dobré správy by mohli prísť aj v práci. Na nájdenie pokoja v láske si budete musieť počkať do posledných desiatich dní v mesiaci. Tendencia vyhýbať sa návštevám lekára môže spôsobiť isté nepohodlie. Rieš svoje obavy tým, že zájdeš na potrebné vyšetrenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop