Dobre, každý z nás má svoje muchy a určite všetci máme dni, kedy sa sem-tam nájde špinka a smeti v našich izbách, ale čo je veľa, to je veľa. Niektorí ľudia to proste preháňajú a z obytnej zóny robia hotové smetisko. Vôbec nedbajú na to, že každá vec má svoje miesto a poriadok je potrebný. Vedela si, že ľudia narodení v týchto znameniach majú k neporiadku najväčšie sklony? 

Tým nechceme napísať, že každý z nich musí byť automaticky neporiadnik, len im je vo všeobecnosti jedno, či pohár je v skrinke alebo položený na parapete. Na práci majú totižto iné veci.

Blíženci

Možno už máš s Blížencami skúsenosti, v krvi majú skôr chaos než poriadkumilovnosť. To bude tým, že sú neustále na cestách, zaneprázdnení prácou, nakoľko žiť spoločenský život je pre nich mimoriadne dôležité.

Takže odpoveď na otázku „Má čas medzi tým upratať“ asi poznáš. Nemá. Blížencom však neprekáža, keď prídu domov, kde budú veci rozhádzané. Nezáleží im na poriadku. Nuž, potrebujú niekoho, kto to urobí za nich.

Lev

Čudovať sa veľmi pri Levovi ani nemôžeš. Má toľko práce s tým, aby bol neustále v strede pozorností alebo aby bol najkrajší a tak ďalej, že nie je času na poriadok. Na druhej strane, skôr uprednostní, keď to urobí niekto iný, na koho sa môže spoľahnúť.

Je to boss, ktorý rád velí a len dohliada. Každý sme nejaký. Samozrejme, aj Lev má svoje prednosti a zároveň nik nemôže byť dokonalý. Tam, kde zlyháva Lev, si lepšia ty a naopak. Tam, kde zlyhávaš ty je zas Lev ten lepší.

Strelec

Čítala si o Blížencoch? Tak Strelec je na tom veľmi, veľmi a ešte raz veľmi podobne. Je to taký dobrodruh, ktorý rád spoznáva svet. Nemá čas sa zaoberať či je utretý prach alebo dokonale umytý riad.

Viac ho nájdeš vonku ako vnútri. Na druhej strane, je skvelým spoločníkom a ukáže ti, ako vyzerá taká správna zábava. Pri ňom sa nudiť určite nebudeš, ale za to budeš musieť robiť za neho poriadok.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.