Žena pri rozkvitnutom strome

Čas ubieha veľmi neúprosne a pred nami je ďalší jarný mesiac. Horoskop na apríl hovorí, že viaceré z vás čakajú príjemné chvíle, ale aj zmeny. Vynechať netreba ani veľkonočné sviatky, kedy si budeme môcť o čosi viac oddýchnuť. Čo doprajú hviezdy tebe?

Horoskop na apríl

Baran

Počas mesiaca apríl bude tvojmu znameniu svietiť slnko. Príležitosti na úspech ti rozhodne chýbať nebudú. Horoskop hovorí, že sa ti taktiež podarí nejaká veľká vec. V láske budeš zažívať veľmi príjemné a šťastné chvíle, predovšetkým v druhej polovici mesiaca.

Môžeš však pocítiť o čosi viac únavy, s ktorou ti nezostane nič iné, len sa vysporiadať. Veľkonočné sviatky môžeš prežiť so svojimi priateľmi a cestovaním. Čakajú tam na vás veľké dobrodružstvá.

Býk

Tento mesiac prinesie tvojmu znameniu po únavných mesiacoch veľmi príjemné zotavenie. Budeš sa cítiť omnoho lepšie a uvoľnenejšie. Očakávať môžeš zároveň skvelé príležitosti v pracovnej oblasti, ktoré ti prinesú o nejaký čas aj vytúžené ovocie.

Šťastena bude pri tebe stáť aj v láske, a to predovšetkým počas celej druhej polovice mesiaca. Pokiaľ existuje niekto, kto sa ti páči, venuj mu svoj čas počas veľkonočných sviatkov. Pozor si však dávaj na zdravie, ktoré môže byť krehké.

Komplimenty
zdroj: Unsplash/ Stephan Louis

Blíženci

Mesiac apríl bude pre teba šťastným, čo sa pocitov týka. Približne v 11. deň sa k tvojmu znameniu pripojí Venuša a dodá ti veľa krásnych chvíľ v láske. Nezadané môžu uskutočňovať stretnutia, ktoré budú pretrvávať. Na pracovnom poli ťa čakajú isté satisfakcie, ktoré ťa zároveň v tejto oblasti aj podporia.

Sviatky Veľkej noci venuj svojim blízkym a priateľom, s ktorými si vyplníš všetok svoj voľný čas. Miestami môžeš byť priam až zaneprázdnená, čo pre teba nebude na škodu.

Rak

Tento mesiac bude príjemnou predohrou veľkých zadosťučinení, ktoré prídu o nejaký čas. Medzitým si však uvedomíš, že niektoré veci sa už hýbu. Horoskop hovorí, že by tomu malo takto byť okolo 3. apríla, kedy ťa čakajú nové príležitosti a zaujímavé stretnutia.

O príjemné pocity sa postará Venuša, a to predovšetkým v prvej polovici mesiaca. Pocítiť môžeš aj veľa novej sily a energie. Najlepšie urobíš, ak cez veľkonočné sviatky budeš so svojou rodinou a najbližšími.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop