šťastná žena

Prvý mesiac v novom roku je takmer za nami, no čaká náš ešte ďalších jedenásť. Samotná astrológia hovorí o tých, ktoré budú pre dané znamenia tými najšťastnejšími. Ktorý je ten tvoj a čo pozitívne ti prinesie?

Šťastný mesiac v roku 2024 podľa znamenia

Baran

Za šťastný mesiac je v tvojom prípade považovaný marec 2024, pretože počas neho sa ohnivá energia najviac spája s tvojou smelou povahou. Využi príležitosti, ktoré sa ti počas neho naskytnú a vyťaž maximum aj z dynamických planetárnych vplyvov.

Býk

Jún je pre teba v roku 2024 mesiacom hojnosti a rastu. Samotný vesmír uprednostňuje v tomto čase vytrvalý prístup, sľubuje stabilitu a prosperitu. Je potrebné zostať pri zemi a nechať vesmír pôsobiť svojou mágiou.

Znamenia, pre ktoré bude júl najvýnimočnejší
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Blíženci

Júl 2024 je mesiacom, počas ktorého by si mala zažiariť najviac. Planetárne pohyby zlepšujú v tomto čase tvoje komunikačné schopnosti a pripravujú pôdu pre vzrušujúce spojenia a príležitosti. Prijmi sociálnu energiu, ktorá ťa obklopuje.

Rak

Tebe prináša v roku 2024 najväčšiu vlnu pozitivity práve august. Tvoja intuícia je zvýšená a vedie ťa k úspechu ako v osobnom, tak aj profesionálnom živote. Dôveruj svojim inštinktom a sleduj, ako vesmír odhaľuje svoje dary.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy