Žena s mužom - znamenia, ktoré zažijú faloš

Každý z nás to aspoň raz musí zažiť. Uvedomenie si, že ľudia okolo nás nie sú vždy úprimní a čestní, ako by sme od nich očakávali. Niekedy sa len pretvarujú, inokedy nám za chrbtom ubližujú. A niektoré znamenia zverokruhu budú mať tú „česť“ pozrieť sa im do očí už v najbližších dňoch.

Hviezdy totiž naznačujú, že nasledujúce 3 znamenie čaká vo februári nepríjemné prekvapenie. V ich okolí sa objaví falošný človek, ktorý ich sklame. Slovami či skutkami. Kto to bude?

Lev

Žena narodená ako „Levica“, je veľmi oddaná kamarátka, no už v najbližších týždňoch pochopí, že nie aj všetky ostatné sú rovnaké. Ak sa to týka teba, mala by si mať oči poriadne otvorené. Vyzerá to tak, že nejaká priateľka z tvojho blízkeho okruhu zničí tvoju mienku o nej.

Nastane situácia, ktorá preverí jej úmysly a úprimnosť, pričom to bude pre teba veľké sklamanie. Po tomto si uvedomíš, že v minulosti mohla byť falošná aj voči tvojej osobe.

Panna

Medzi znamenia, ktoré nepríjemne prekvapí falošné správanie v okolí, patrí aj Panna. Ty ani nebudeš musieť mať oči otvorené a dlho premýšľať, pretože falošné a veľmi podlé správanie budeš mať priamo pred sebou. A to rovno v práci, keď nielen teba, ale aj ostatných spolupracovníkov, prekvapí váš kolega či kolegyňa.

Samozrejme, nie v tom dobrom. Niekto z vášho tímu bude konať tak, aby si prilepšil, no následky si odnesiete vy. Môže sa to týkať aj jeho skvelého vzťahu so šéfom – zrejme preto, lebo vás pred ním ohovára.

Škorpión

Do tretice tu máme Škorpióna. Ten odhalí faloš u niekoho, u koho by to nečakal. Jeho srdce sklame partner – teda, niekto, s kým sa vzťah len začínal. Ak si tohto znamenia a riešiš niečo nové a čerstvé, je veľká šanca, že zistíš, že ti daný človek klamal.

Zrejme chcel na teba urobiť dobrý dojem, no zatajil ti niečo, čo berieš vážne a to ťa prinúti premýšľať nad tým, či mu vôbec dať šancu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy