Ako je možné, že má niekto celý život šťastie a iný smolu? Je to osud? Podľa astrológie na to vplýva aj znamenie, v ktorom sa človek narodil. Tak, ako sú pre každé jedno znamenie horoskopu typické jeho vlastnosti, rovnako tak je to aj s jeho životným úspechom, ktorý vďaka nim dosiahne. Títo 3 ľudia majú k nemu tú najlepšiu cestu.

Váhy

Človek narodený v tomto znamení má zmysel pre krásu a harmóniu života. Je to človek, ktorý je prirodzene inteligentný, má skvelé diplomatické vlastnosti, a bojuje za rovnocenné práva všetkých ľudí. Vďaka tejto kombinácii vlastností ide o spoločensky obľúbeného človeka, ktorý aj vďaka svojej schopnosti vedieť povedať to, čo chcú iní počuť, dosahuje svoje ciele.

Svojimi argumentami dokáže, že má vždy pravdu. Ak mu má niečo zabrániť v úspechu, tak len jeho slabšia stránka, ktorú charakterizuje silná nerozhodnosť.

Baran

Baran je človek rozhodný, bojovný a plný života. Za svojimi cieľmi si ide naozaj tvrdohlavo, preto sa niet čomu čudovať, že to, čo si zaumieni, aj dosiahne. Túžbu byť vo všetkom prvý má zakorenenú prirodzene v sebe. Ideálne, ak sa jeho prácou stane niečo, kde môže byť vzorom a vodcom iných ľudí. Na rozdiel od Váh vie presne, pre čo sa má rozhodnúť.

Životný úspech mu môže prekaziť jedine jeho náladovosť, ktorú ostatní nemusia akceptovať, či netrpezlivosť a trocha egoizmu, ktorými taktiež oplýva.

Vodnár

Vodnár a Baran sú veľmi podobné znamenia. Vodnár je od narodenia človek bystrý a vynaliezavý, vďaka čomu dokáže preraziť v akejkoľvek sfére. Je to skôr samostatná jednotka, ktorá hľadí do budúcnosti. Keď si ide za svojím cieľom, žiadna prekážka pre neho nie je dosť veľká. Svojou šikovnosťou a invenčnosťou ju ľahko zdolá.

U neho môže negatívne zapôsobiť práve tvrdohlavosť, kvôli ktorej sa tie prekážky občas objavia, aj keď by nemuseli, a málo emócií, na ktoré doplatia ľudia, ktorí kráčajú po jeho ceste s ním.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.