Pexels/Andrea Piacquadio

Tak ako ženy, aj chlapi majú svoje tajomstvá. Netýka sa to len obyčajného života, no najmä toho milostného. Nežné pohlavie však zvláda experimentovanie v posteli o niečo horšie, než chlapi.

Preto ti ani tvoj partner úprimne nepovie, čo sa mu v posteli najviac páči a čo si najviac užíva. My však vieme, že sú to najmä tieto polohy.

S výhľadom

Ozvláštnenie klasiky, ktorá vás už možno začala nudiť. Háčik je v tom, že si naňho musíš sadnúť opačne. Tak, aby mal tvoj drahý výhľad na tvoj chrbát a polovičky. V minulosti chlapov najviac vzrušovali prsia, no v dnešných časoch sa radšej dívajú na krásny a vypracovaný zadok. Práve to je dôvod, prečo si to muži tak užívajú.

Chlap v stoji, žena na kraji postele

Pokiaľ ste túto polohu ešte neskúšali, je na čase dať jej šancu. Tvoj partner si ju zamiluje, aj keď ti to nepovie. Ak chceš, aby ťa tvoj priateľ začal zbožňovať ešte viac (dá sa to vôbec?), tejto pozícii sa nebráň a vyskúšaj ju, užite si ju do sýtosti.

Poloha X

Frajerovi dá táto poloha úplne inú perspektívu. Začína sa pri klasickej pozícii, no nohy s rukami musíte na konci roztiahnuť a prepliesť do písmena X. Ty sa nemusíš starať o nič – všetko nechaj na partnerovi. Pri tejto polohe môže ísť do hĺbky, čo mu zabezpečí, že sa rýchlejšie urobí.

Zozadu

Nemohla tu chýbať. Overený štandard, ktorý môžeš s partnerom vyskúšať s rôznymi obmenami. Avšak, chlapi si najviac užívajú, keď sú na kolenách a ty si na štyroch. Taktiež môžeš vyskúšať s priateľom túto polohu na úzko, no pre teba bude pohodlnejší asi klasický variant.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating