S*x v posteli je stará dobrá klasika, no po čase sa stane nudným. Pokiaľ hľadáš niečo, čím by si si intímny život okorenila, vyskúšaj polohy v stoji. Sú náročnejšie, no o to viac rozkoše ti prinesú.

Tieto základné 4 musíš dokonale ovládať, neskôr môžeš experimentovať a skúšať ich obmeny.

Klasický predklon

Obaja sa postavte a ty zaujmi pozíciu chrbtom k partnerovi. Mierne sa predkloníš a partner do teba vnikne odzadu. Výhodou tejto pozície je, že ju môžete robiť prakticky kdekoľvek. Najlepšie však je, ak sa môžeš v predklone niečoho držať. Či už parapetnej dosky, vane, postele alebo kuchynského stola či stoličky.

Fúrik alebo vozík

Hoci názov tejto polohy nie je príťažlivý, určite ju poznáš a teraz ju môžeš s partnerom aj vyskúšať. Tvoj priateľ musí stáť a ty sa zapri rukami o zem tak, akoby si išla robiť fúrik (áno, ten, ktorý si pravidelne musela robiť na základnej škole). Muž ti chytí nohy a opatrne do teba vnikne. Pri tejto polohe je dôležité, aby si mala silné ruky a udržala stabilitu.

Hojdačka pre dospelých

Postav sa k partnerovi čelom a nohy si obmotaj okolo jeho pása. On ťa môže držať za zadok, zatiaľ čo ty svoje ruky presunieš na jeho krk. Keď do teba vnikne, môžete sa pomaly a rytmicky pohybovať a „pohojdávať“ v tempe. Vďaka tomuto pohybu sa budete obaja cítiť ako na vášnivej hojdačke.

Uspokojovanie ústami v stoji

Klasika, na ktorej sa nedá nič pokaziť. Keď má tvoj partner zlý deň, nezáleží na tom, čo robí, len si pred neho kľakni, stiahni mu nohavice a dopraj mu vrchol. Jedinou podmienkou je, že musí stáť (on, no aj jeho prirodzenie 🙂 ). Po chvíli sa môžete vymeniť, pretože je jasné, že to chceš zažiť aj ty. Ak ti to v obyčajnom stoji nevyhovuje, môžeš si jednu nohu položiť na posteľ a tak zabezpečiť partnerovi lepší prístup.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.