Photo by Joel Overbeck on Unsplash.com

Pravda sa niekedy nečíta najlepšie, no čím skôr sa s ňou zmieriš, tým to bude pre teba ľahšie. Občas by ženy chceli, aby boli muži presne takí, akých ich chcú mať ony (najmä vo vzťahu). Preto ich menia, obmedzujú, prikazujú a zakazujú. Niektorí muži si to nechajú, niektorí nie, no všetci majú rovnako nastavené hranice v tom, čo nikdy neurobia, aj keď svoje priateľky veľmi milujú.

Nebude pri tebe nonstop celý deň

Aspoň v začiatkoch vzťahu. Neskôr, keď už budete spolu bývať a žiť, bude to iné. V začiatkoch však bude potrebovať svoju nezávislosť a voľný čas. Tvoj priateľ, rovnako ako ty, má svojich kamarátov a kolegov, s ktorými sa rád rozpráva. Ak od neho budeš chcieť, aby pri tebe sedel celý deň a počúval ťa, skôr ho od seba odoženieš. Keď je pevne rozhodnutý, že pôjde von, nezmení svoj názor, ani keby si ho prosila na kolenách (ale prosím, neznižuj svojho hodnotu takto nízko).

zdroj: Photo by Jenna Anderson on Unsplash.com

Nebude sa ti doprosovať

Muži sú naprogramovaní inak, než ženy. V tom je tá krása – sme rozdielni a to nás k sebe ťahá. Keď ti chýba pozornosť, rada si ju vynútiš alebo povieš nahlas, čo ti vadí a čo by si chcela. Muži takí nie sú. Väčšina mužov svoje pocity drží v sebe a nebudú sa ti doprosovať. Ak si myslíš, že tvoj partner je iný, mýliš sa. Ani on to nebude robiť –  prosiť o pozornosť, o zlepšenie vzťahu, o milovanie a veľa ďalších vecí. Ak je to skutočný muž, toto od neho skutočne nečakaj.

Nebude meniť svoj názor len preto, pretože to chceš

Odvážny muž, ktorý si zaslúži tvoj obdiv je ten, ktorý sa nevzdá svojho názoru. Napriek tomu, že je tvoj priateľ a miluje ťa, keď má pravdu a ty sa ho snažíš presvedčiť o opaku, nevzdá sa. Správny muž si vždy stojí za svojim – obhajuje svoju silu. Dobre vie, že sa ti nezrúti svet len preto, pretože si si „nevydupala“ svoje.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating