Páči sa ti. Zdá sa, že aj ty sa páčiš jemu. Napísala si mu. No on neodpísal. 

A čo teraz? Môže sa to zdať ako maličkosť alebo ako problém, ktorý si nemusíš všímať, ale v prvých dňoch randenia je to dôležité. Muži všetky tieto situácie vedia čítať a bez toho, aby si mu to povedala, vie, že pomaly z neho robíš prioritu.

Predtým, než sa ti páčil, si bola v pohode s tým, ak ti neodpísal deň alebo dva dni. Nezaujímal ťa. No teraz to dostalo úplne nový zmysel a ty sa na všetko dívaš inak.

Čo teda robiť, ak ti neodpíše naspäť? 

Nepanikár a nepredpokladaj, že stratil záujem

Najhoršia vec je, že my, ženy, si vždy predstavujeme tú najhoršiu verziu toho, čo sa môže stať. Ale pravda je taká, že nemusí o teba stratiť záujem. Keď ti nepíše, môže to byť len preto, že má veľa práce, nemá messenger a nedostane sa k notebooku skôr ako večer alebo na druhý deň. Pamätaj si, že existuje veľa dôvodov, preto nemusíš predčasne stresovať.

Nerob žiadne kroky dopredu

Dokonca aj vtedy, ak máš tej paniky v hlave veľa. Nepíš mu znova a nenechávaj mu zbytočne veľa zmeškaných hovorov. A hlavne mu nepíš správu typu: „Prečo mi neodpovedáš? Ty ma už nemáš rád?“ Mysli na svoju hrdosť, pretože takéto správanie nevyzerá moc dobre.

Nezabúdaj na život okolo seba

Uvedom si, že ak by ste v budúcnosti tvorili pár, musela by si sa mu venovať oveľa viac, ako teraz. Preto je dobré tento čas, kedy nemáte pred sebou žiadne záväzky využiť na to, aby si robila to, čo chceš a si pri tom šťastná. Choď s kamarátkami do kina, urob si pohodový večer, prihlás sa na jednodňovú akciu a skús byť (viac) zaneprázdnená. Pomôže ti to vyčistiť hlavu, nemyslieť na neho a uvidíš, prospeje ti to.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.