Romantiku majú ženy v krvi. Naozaj sa stane málokedy, že žena nie je romantická alebo si na pekné gestá nepotrpí.

Aj do vzťahu patrí romantika, no v takej miere, akú si ju dvaja ľudia nastavia. Niektorí si vyjadria lásku len raz za čas, iní zase potrebujú počuť „ľúbim ťa“ stále.

Tu nájdeš signály, ktoré o tebe hovoria, že si romantike doslova prepadla.

 1. Veľmi rada ho prekvapíš jeho obľúbenou večerou – či už je unavený z práce alebo mal toho veľa doma na záhrade (na byte), poteší ťa, keď mu môžeš spraviť dobré jedlo a on to ocení.
 2. Rada mu posielaš zamilované odkazy behom dňa – nezáleží na tom, či ste spolu alebo nie. Dokonca ani nezáleží na tom, aká časť dňa je. Vždy miluješ jeho výraz tváre, keď si to prečíta a baví ťa čakať, ako zareaguje.
 3. Vždy, keď si na nejakom zaujímavom mieste bez neho, rozmýšľaš, aký darček mu prinesieš – či už si na rodinnej dovolenke alebo len na výlete v inom meste. Bez darčeka pre neho neodídeš.
 4. Zbožňuješ sa ho dotýkať a večer sa túliť – žiadny pocit sa nevyrovná tomu, keď si môžeš na jeho hruď položiť hlavu alebo keď zaspávate v objatí.
  zdroj: Photo by Tanya Trofymchuk on Unsplash.com
 5. Keď idete niekam von, rada sa ho držíš za ruku alebo okolo pása – vtedy vieš, že si v bezpečí. On sa cíti tiež bezpečne, pretože vie, že mu dôveruješ.
 6. Rada pre neho urobíš niečo, čo by si neurobila, ak by si ho nemala rada – napríklad s ním rada pôjdeš na pivo alebo na futbalový zápas, či preteky na motorkách. Podporuješ ho v tom, čo ho baví, hoci teba to predtým nebavilo.
 7. Vždy sa ho pýtaš, ako sa pri tebe cíti a ako by si to mohla vylepšiť – záleží ti na tom, aby sa cítil šťastne a keď to tak nie je, chceš to zlepšiť.
 8. Miluješ, ak si púšťate romantické pesničky a on ťa zavolá tancovať – čo je viac romantické, než toto? 🙂
 9. Si rada, ak sa pri tebe nebojí a vyjadrí všetky svoje emócie – či už je to hnev alebo plač. Obdivuješ ho za to, pretože sa pred tebou nehanbí.
 10. Pripadáš si ako vo filme, keď môžeš nosiť jeho oblečenie alebo košeľu – veď mužské veci sú tak pohodlné, no nie?
 11. Rada mu lásku vyjadríš aj inak, v posteli – nie vždy sa musíte potešiť navzájom. Niekedy na teba príde chuť, keď chceš potešiť len ty jeho. A on to zbožňuje.
 12. Vieš, že by kvety a čokoládu mali dávať muži, no nemôžeš odolať – občas sa neubrániš tomu, že aj keď nemá žiaden sviatok, obdaruješ ho čokoládou alebo mu donesieš kvietok na potešenie.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.