Vymyslieť správny darček pre ženu je niekedy ťažké. Žena je komplikovaná a každú minútu túži po niečom inom. Avšak, týchto 10 darčekov ženu poteší v každej chvíli.

 1. Pomôcky na písanie – najmä vtedy, ak o žene vieš, že rada píše a potrebuje mať svoje poznámky zvýraznené rôznymi farbami. Možno si povieš, že je to maličkosť, no ženu s estetickým cítením to poteší.
 2. Box krásy – ak vieš, že sa daná žena zaujíma o kozmetiku, skús jej venovať box plný týchto produktov. Môžeš dať dovnútra všetko, čo ti napadne. Malé vzorky šampónov, krémov, novinky z dekoratívnej kozmetiky, alebo doplnky do vlasov.
  zdroj: instagram/showyourboxy
 3. Rám na fotografiu – poprípadne jej môžeš dať fotorámik rovno s fotkou. Potešíš ju, bude mať na teba spomienku a vždy keď sa na fotku pozrie, bude sa cítiť milovane.
 4. Sada šperkov – šperky sú medzi ženami obľúbené. Ak vieš, že žena nemá veľa šperkov, choď do toho. Môžeš jej venovať jeden konkrétny šperk, ktorý bude mať originálny tvar, alebo na ňom bude niečo napísané. Bude si ho ceniť.
 5. Dekoratívny vankúš – ženy milujú všetko, ku čomu sa môžu túliť. Vankúš je skvelá voľba, najmä ak o nej vieš, že je single. V inom prípade si dávaj pozor, aký text bude na vankúši.
 6. Diár na nový rok/ plánovač – ročný plánovač je skvelá vec, pretože má nádherný dizajn, obsahuje veľa nálepiek a stane sa najlepším priateľom ženy. Každá správna žena by mala mať svoj diár.
  zdroj: instagram/geminiredvirtualservices
 7. Bomba do kúpeľa – ak vieš, že daná žena sa v kozmetike a v starostlivosti o telo vyzná, šumivá bomba do kúpeľa je správna voľba. Pri tomto darčeku si môžeš dokonca vybrať, či bombu vyrobíš, alebo kúpiš.
 8. Kľúčenka – drobnosť, ktorá žiadnu ženu neurazí. Ak nekupuješ darček na poslednú chvíľu, môžeš pohľadať kľúčenku, ktorá by symbolizovala váš vzťah. Či už priateľský, alebo partnerský.
 9. Poukaz na masáž – každá žena túži po tom, aby bola rozmaznávaná. Toto je ideálny darček pre ženu, ak vieš, že si zaslúži oddych.
 10. Sada kníh z antikvariátu – ak o žene vieš, že rada číta, týmto darčekom ju dostaneš. Knihy, ktoré sú staršie, majú vyššiu hodnotu a tým si ich bude viac ceniť.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.