instagram/queen.plackova

Kráľovná slovenského Instagramu, Zuzana Plačková, si žije ako v bavlnke. Jej vysoká popularita sa odráža najmä na spomínanej sociálnej sieti, kde ju sleduje viac, než 731-tisíc ľudí, preto sa stala TOP influencerkou na Slovensku

Najnovšie sa Zuzana vrátila z dovolenky vo veľkom štýle. Jej manžel René ju čakal s kyticou ruží, keďže sa jej už nemohol dočkať. Každému, kto ich sleduje, je jasné, že medzi nimi prevláda pravá a veľká láska.

Môže byť na jej živote niečo zlé? Obyčajnému človeku by sa zdalo, že žije rozprávkový sen. Nie je to úplne pravda, pretože aj Zuzana sa častokrát trápi. Prednedávnom sa priznala, že si dala spraviť najväčšie pery, aké kedy mala. Už sa jej nepáčia, nie je s nimi spokojná a tak prichádza s radikálnou zmenou. 

Zuzana si užíva spontánne nákupy, ktoré k luxusnému životu patria. Rada ich prezentuje, a veď sa nie je za čo hanbiť, keď si na to zarobila. Pracuje na sebe, svojej značke, snaží sa neustále zlepšovať aj fyzicky vylepšovať.

Aj ona je len človek a niekedy urobí chybu, no tým len potvrdzuje, že mýliť sa je ľudské. Taktiež chápe, že s vplyvom prichádza zodpovednosť, ktorá u nej musí byť na prvom mieste. Aktuálne leží na „operačnom stole“ a možno bude príkladom pre mnohé iné mladé ženy – ukáže im tak, čomu sa môžu vyhnúť, ak budú robiť všetko so zdravou mierou.

Momentálne je na zákroku, kde si necháva rozpúšťať napichané pery, aby bola so sebou spokojná a mala sa rada taká, akou je. 

zdroj: instagram/queen.plackova

Urobila podľa teba správne rozhodnutie? 

zdroj: instagram/queen.plackova

Zuzane želáme všetko dobré a tešíme sa na nové fotky. 

Zdroj: www.instagram.com/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News