instagram/queen.plackova

Zuzana Plačková ukazuje na svojom instagramovom profile veľkú časť svojho života. V noci zo soboty na nedeľu, mohli jej followeri sledovať aj to, ako sa pod vplyvom alkoholu baví na chate v Jasnej, kde trávi víkend s manželom a blízkymi priateľmi.

Štvorica si od piatka užíva víkend v luxusnej chate a ich pobyt, samozrejme, Zuzana zaznamenáva do príbehov na sociálnej sieti. Tam včera mohli ľudia sledovať, akým tempom sa ich zábava posúva. Počas dňa vyrazili na kopec a na posilnenie zvolili niekoľko panákov tvrdého alkoholu, čo na horách nebýva nič zvláštne.

S každou ďalšou story však viac ako 700-tisíc sledovateľov Plačkovej mohlo sledovať aj to, ako sa Zuzana dostáva do stavu opilosti a ukazuje veci, ktoré by možno inak zatajila.

zdroj: instagram/queen.plackova

V jednom z mnoha príbehov je vidieť, ako Zuzana padla na zadok na zem vo chvíli, keď si potrebovala uľaviť a v blízkosti nebola toaleta. V inom zase prezradila, že sa na poriadne dlhú dobu chystá opäť na dovolenku – tentokrát to bude až 50 dní strávených v Dominikánskej republike a 23 dní na Srí Lanke.

No tým to nekončí. Medzi videami, v ktorých pekne štipľavo odkazuje hejterom, nech ju nekritizujú, pretože „vypic a žic“ je normálne, prezradila, že sa po dovolenke v exotike chystá zmeniť svoj život. Podľa jej slov sama odcestuje niekam, kde sa to má odohrať. Máš tušenie, čo tým Zuzana myslí?

O niečo neskôr si poranila ruku, keď padla pri vykonávaní potreby. Takéto víkendy už zažila nejedna z nás, len nemala toľko sledovateľov, však?

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News