Zuzana Strausz Plačková sa po dlhých týždňoch v exotike vrátila domov na Slovensko. Úspešná podnikateľka a kráľovná slovenského Instagramu, ktorá sa stala TOP 1 influencerkou, sa tu však dlho neohreje. Keďže miluje cestovanie, už o pár dní znova odletí preč. Doma ju však čakali príjemné prekvapenia. Prijala by si aj ty také?

Zuzanu, ktorú na jej Instagrame sleduje viac ako 730-tisíc followerov, čakal po prílete do Viedne na letisku manžel. René sa nahodil do slávnostného a s obrovskou kyticou krásnych ruží šiel po svoju ženu, ktorá bola na ozdravujúcom pobyte na Srí Lanke.

Tam si šla oddýchnuť, ale dať aj do poriadku svoje zdravie, ktoré ju v poslednej dobe trápilo. Kým sa vrátila domov, stihla navštíviť aj Maledivy a Dubaj s kamoškami.

Manžel s bukrétou v ruke nebolo to jediné, čo ju po príchode potešilo. Večer sa pochválila na svojich storkách aj novými módnymi kúskami luxusných značiek, ktoré Zuzana miluje. Jej šatník sa tak znova rozrástol o jedinečné oblečenie.

A hneď nasledujúce ráno si šla po ďalšiu špeciálnu novinku. Luxusné auto, ktoré na Slovensku nikto iný nemá.

Takto veľkolepo si šiel po ženu René. Ktorá by sa nepotešila?

Zuzana mala len nedávno podobné auto, ktoré bolo svojou ružovou farbou na cestách absolútne neprehliadnuteľné. Tomu dala zbohom a kúpila si nové, rovnakej značky.

Moje prvé tankovanie tohto diabla. 63amg BRABUS 700 WIDESTAR. Prvá na Slovensku mám túto úpravu,“ pochválila sa vymakaným autom v čiernom šate s ružovými detailmi na najnovšej fotke.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.