Kylie Jenner spomenula v novom videu svoju bývalú najlepšiu kamarátku Jordyn Woods. Je to prvýkrát po tom, čo medzi sebou kompletne prerušili kontakty.

Spomienky na staré dobré časy. Kylie Jenner si zaspomínala v jej novom videu na youtube na svoju bývalú najlepšiu kamarátku Jordyn Woods, s ktorou prerušila všetky kontakty kvôli škandálu s Tristanom Thompsonom.

Vo videu Kylie hodnotí jej najobľúbenejšie Halloweenske kostýmy za posledné roky. Ako prvý spomenula kostým z roku 1998, kde bola prezlečená za postavičku Poo zo show Teletubbies.

Keď Kylie hodnotila svoj kostým „warrior princess“ z roku 2015, prestrihla tam fotografiu, na ktorej bola aj Jordyn. Kylie sa od škandálu odmietala ku všetkému vyjadrovať, s Jordyn prerušila všetky kontakty a prestali sa sledovať aj na všetkých sociálnych sieťach. Kylie vystrihla z fotografie na videu svojho bývalého partnera Tygu, keď hodnotila svoj kostým smrtky z roku 2016, no Jordyn tam nechala.

„I love her“ vyjadrila sa Jordyn Woods pre interview v Cosmopolitan v roku 2019. „Dúfam, že všetko raz prehrmí, že sa naše priateľstvo zas niekedy uzdraví.“

Zdroje: usmagazine.com, youtube.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.