Kráľovná slovenského Instagramu, Zuzana Plačková, leží kvôli svojmu luxusnému životu mnohým ľuďom v žalúdku. Svoje peniaze, ktoré minulý rok presiahli čiastku milión eur, si však zarobila svojou prácou a tak sa nemá za čo ospravedlňovať. Úspešná podnikateľka a influencerka jednoducho vie, ako na to.

Na Instagrame ju sleduje viac ako 725-tisíc ľudí, čo je naozaj vysoký počet fanúšikov. Tých sa Zuzka snaží stále motivovať, aby makali na sebe a vlastnom biznise, ak sa chcú mať rovnako dobre. Je známa aj tým, že je vždy úprimná a otvorene odpovedá na otázky a nebojí sa nahlas vyjadriť k žiadnej téme.

Keď dala včera možnosť fanúšikom pýtať sa jej rôzne otázky, bolo jasné, že mnohé budú smerovať na jej príjmy a životný štýl. A Plačková netají nič.

Jedna z otázok bola mierená na to, čo bola najviac spontánna vec, ktorú Zuzana vo svojom živote urobila. Mnohých ľudí zrejme svojou úprimnou odpoveďou šokovala. Priznala, že len pred pár dňami po ceste v taxíku kúpila byt v Bratislave za 350-tisíc eur. Aj počas dovolenky teda myslí na biznis, pretože rada investuje svoje peniaze do nehnuteľností.

V ďalšej odpovedi uviedla, že dokopy má asi až 20 zdrojov príjmu, takže je poriadne zabezpečená. Fanúšici však viac ako takéto informácie ocenia fakt, že Zuzana myslí na svojich zamestnancov a množstvo ľudí, ktorí majú vďaka jej práci výplaty. Je jasné, že peniaze ju nezmenili k horšiemu, práve naopak. Sama viackrát spomenula, že je viac pokornejšia, váži si čo má a chce dopriať aj svojim blízkym. A tak to má byť.

zdroj: instagram/queen.plackova

zdroj: instagram/queen.plackova

zdroj: instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.