Známy raper s partnerkou

Vyzerá to tak, že známy raper Machine Gun Kelly a jeho krásna partnerka, herečka a modelka Megan Fox si dali druhú šancu. Objavili sa spolu na verejnosti a zdroj pre People povedal, že na svojom vzťahu pracujú, no svadba je v nedohľadne.

Celý svet vo februári šokoval rozchod zdanlivo šťastného páru. Zbohom si mali dať známy raper Machine Gun Kelly a herečka Megan Fox. Tieto fámy vznikli na Instagrame, kde kráska najprv vymazala fotky so svojím snúbencom a potom si zmazala aj celý účet.

Neskôr vysvitlo, že známy raper svoju krásnu partnerku vraj podviedol s gitaristkou zo svojej kapely. Megan ale po návrate na Instagram poprela, že v ich rozchode mal prsty niekto tretí a dokonca spolu boli pristihnutí na spoločnej dovolenke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa the gunner (@machinegunkelly)

Známy raper a jeho partnerka si dali druhú šancu

Po dlhšom čase sa znovu objavili na verejnosti bok po boku v Londýne. Megan je zmenená na nepoznanie. V Anglicku predviedla svoj nový účes – ryšavé vlnité vlasy.

Pár bol spolu videný potom, čo zdroj blízky páru pre People nedávno priznal, že pracujú na zlepšení ich vzťahu. „Sú opäť spolu. Podstúpili terapiu. Veci sa však stále nevrátili do normálu,“ povedal zdroj.

Machine a Megan sa zasnúbili pred rokom, pričom krátko potom existovali špekulácie, že je herečka tehotná, čo sa nepotvrdilo. Zdá sa však, že aj svadba je v nedohľadne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Fox candids (@meganfox.candids)

„Plánovali svadbu, ale už nie. Nemajú dátum svadby. Zdá sa, že Megan stále váha. Práve do ich vzťahu investovala veľa času. Je pre ňu ťažké to nechať ísť,“ priznal zdroj a dodal, že známy raper robí všetko preto, aby ju získal späť.

„Je medzi nimi nezdravá dynamika a ich priatelia to jednoducho nevidia ako dlhotrvajúce. Má veľa čo dokázať a nechce sa jej vzdať,“ uzavrel zasvätenec.

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News