Nečakaný rozchod známeho páru

Zdá sa, že šoubiznis postretol ďalší nečakaný rozchod. Zbohom si mali dať zaľúbenci Machine Gun Kelly a Megan Fox. Tieto fámy vznikli na Instagrame, ktorý si ale herečka už stihla vymazať. Informoval o tom portál Independent.

Takmer presne pred rokom sa zasnúbili a v máji sa už diskutovalo o tom, že čakajú dieťa. Vyzerali ako šťastný pár, no teraz sa hovorí o tom, že sa rozišli. A to iba pár hodín potom, čo sa zabávali na párty pred Super Bowlom, kde Rihanna odhalila, že čaká druhé bábätko.

Megan Fox a Machine Gun Kelly
zdroj: Instagram/machinegunkelly

Nečakaný rozchod v šoubiznise

Vyzerá to tak, že Megan Fox a Machine Gun Kelly sa rozišli. Krásna herečka v sobotu večer upútala pozornosť na svojom Instagrame. Zverejnila tam príspevok, kde hovorila o nečestnosti a citovala tak Beyoncé, ktorá v roku 2016 vydala skladbu „Pray You Catch Me“ po nevere jej manžela, rapera Jay-Z.

Okrem toho v jednom z videí vidno, ako páli akési veci a listy. Fanúšikovia si všimli aj to, že zo svojho profilu vymazala všetky fotky so snúbencom.

Megan Fox
zdroj: Instagram/meganfox

Independent píše aj to, že Megan na Instagrame prestala sledovať všetkých svojich známych, okrem troch ľudí – Harryho Stylesa, Timothée Chalameta a Eminema. Nič z toho však už na jej sociálnej sieti nenájdeš, pretože si zmazala profil.

To, čo sa medzi Megan Fox a Machine Gun Kellym stalo, zatiaľ zostáva len medzi nimi. O ich rozchode sa špekuluje a všetko zrejme ukáže iba čas a ich vyjadrenia.

Zdroj: Independent

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News