Instagram/meganfox

Šťastie a lásku našla v náručí iného muža. Herečka Megan Fox ukončila minulý rok manželstvo po spoločne strávených 11 rokoch. S bývalým manželom Brianom Greenom majú spolu tri deti vo veku 5, 7 a 9.

Ešte kým bola vydatou ženou, sa šuškalo o tom, že by niečo mala mať s raperom Machine Gun Kelly. Tieto dohady potvrdili až v priebehu leta a od tej doby nemali problém ukazovať sa aj na verejnosti alebo na svojich sociálnych sieťach.

Teraz sa na svojom Instagrame pochválila nádhernou novinkou. Bude sa vydávať. Zverejnila video, na ktorom vidieť, ako pred ňu jej partner pokľakol a podľa výrazu to nečakala, bola dojatá. Samozrejme, že súhlasila.

„V júli 2020 sme sedeli pod týmto banyánom a požiadali sme o mágiu. Zabudli sme na bolesť, ktorej budeme spolu čeliť v tak krátkom období. Neuvedomovali sme si prácu a obete, ktoré by náš vzťah vyžadovali, no boli sme opojení láskou. A karmou,“ napísala na úvod vo svojom príspevku.

„O rok a pol neskôr, keď sme spolu prechádzali peklom a smiali sa viac, než som si mohla kedy predstaviť, ma požiadal o ruku. A tak, ako v každom živote pred týmto a ako v každom živote, ktorý po ňom bude nasledovať, som povedala áno…. A potom sme navzájom vypili krv toho druhého,“ šokovala na záver svojich fanúšikov.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Jej teraz už snúbenec sa na svojom profile pochválil krásnym a neskutočne drahým zásnubným prsteňom, ktorý si pripravil pre svoju polovičku. A nie je to len tak hocijaký šperk.

„Áno, v tomto živote a v každom živote. Pod tými istými vetvami, pod ktorými sme sa do seba zamilovali, priviedol som ju späť, aby som ju požiadal o ruku. Viem, že tradícia je jeden prsteň, ale so Stephenom Websterom sme to navrhli tak, aby boli dva: smaragd (jej kameň narodenia) a diamant (môj kameň narodenia) osadené do dvoch magnetických pásikov, ktoré sa spájajú ako dve polovice tej istej duše,“ napísal na svojom profile 31-ročný raper.

Pozri na dokonalý zásnubný prsteň, ktorý Megan dostala

Je viac než jasné, že to medzi nimi je vážnejšie, než vôbec kto čakal. Nejde o žiadne pobláznenie, ale skutočnú lásku. Megan bude nádhernou nevestou a už teraz sa nevieme dočkať tejto veľkej udalosti. Gratulujeme!

Zdroj: Instagram/meganfox & Instagram/machinegunkelly

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News